PepperTree Cabins, Kingaroy
Valitse päivämäärä
-
Valitse päivämäärä
1 yö
PepperTree Cabins, Kingaroy

PepperTree Cabins, Kingaroy

Näytä kartalla
Hintatakuu
Kohokohdat
Alppimaja
Minigolf
Parveke
Kuivausrumpu
Puutarhanäköala
+5 lisää
Mukavuudet
Kaikki mukavuudet
Majoituspaikan kuvaus
Näytä enemmän
Puhtaus8,6
Mukavuudet8,6
Sijainti8,6
Palvelu8,6
Ympäristö
Maamerkit: Park
(740m)
Maamerkit: The Big Peanut
(1,0km)
Maamerkit: Highway Christian Church
(1,3km)
Maamerkit: Kingaroy Rugby League Grounds
(1,3km)
Maamerkit: Kingaroy Skatepark
(1,3km)
Maamerkit: Kingaroy Peanut Silos
(1,7km)
Näytä kartalla
4

Standard-sviitti, 1 makuuhuone, savuton, minikeittiö (Cabin)

1 makuuhuone: 1 parivuode | 1 olohuone
Savuton
Ilmastointi
Jääkaappi
Suihku
Puutarhanäköala
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
10

Queen Size -vuodevilla

1 makuuhuone: 1 queen-parivuode | 1 olohuone
Savuton
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
Puutarhanäköala
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus

Vahvistetut arvostelut
Keskimääräinen hinta vastaavissa majoituspaikoissa kohteessa Kingaroy
Arvosteluissa mainitaan usein
Amanda
15. syyskuuta 2025
Awesome! An awesome place to stay with lovely owners and their gorgeous pets who met us on check-in and check-out. Highly recommend.
Käännä
David
6. elokuuta 2025
The cabins were all separate from the next ones. The rooms were spacious, great kitchen, big refrigerator and clean. The cabins were at the end of a short street so no through traffic. They were close to the main shopping area, not walkable. I would recommend this place and I would stay there again. The wifi was not the best but the owner is upgrading and he warned me.
Käännä
Sharon
23. heinäkuuta 2025
Cabin was clean comfortable and easy to use
Käännä
Jonathan
27. huhtikuuta 2025
Great little cabin
Käännä
Brenton
15. syyskuuta 2023
The unit was situated in a cull de sac, just off the main road and we found the unit to be very neat and tidy, it had everything we needed, central to the town and overall a very pleasant stay for us. On arrival an envelope was placed on a chair with my name and the key inside it, there was also instructions for how to check out. A very smooth process, not complicated at all.
Käännä
Sam
16. syyskuuta 2023
Great place and enjoyed my stay, comfortable bed, good value for money
Käännä
Paul
13. elokuuta 2023
Kingaroy Cabins Fantastic place to stay.
Käännä

Palvelut ja mukavuudet

Majoituspaikan käytännöt

Sisään- ja uloskirjautumisajat
Sisäänkirjautuminen: klo 14:00–18:00
Uloskirjautumisaika: 04:00–10:00

Vastaanoton aukioloajat: [Ma-Pe]08:30–18:30 [La-Su]09:00–11:00

Ota yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen, jos saavut sisäänkirjautumisaikojen ulkopuolella

Lapsia koskevat käytännöt
Lapset voivat majoittua joissakin tämän hotellin huoneissa.
Lisämaksuja voidaan periä lapsista, jotka käyttävät huoneessa olevia vuoteita. Lisää lasten lukumäärä saadaksesi tarkemman hinnan.

Pinnasängyt ja lisävuoteet
Lisävuodetta ja pinnasänkyä koskevat käytännöt voivat vaihdella huonetyypin mukaan. Katso lisätietoja huonetyypin tiedoista.

Vakuusmaksukäytännöt
VakuusmaksuVakuusmaksu vaaditaan
VakuusmaksutavatVeloitetaan kiinteä summa (100,00 AUD (noin 61,30 EUR)).
VakuusmaksutavatTämä kiinteistö hyväksyy luottokortit
Vakuusmaksun hyvitysVakuusmaksu palautetaan alkuperäiselle maksutilille 7 päivän kuluessa uloskirjautumisesta.

Lemmikkieläimet
Lemmikit eivät ole sallittuja

Ikävaatimukset
Sisäänkirjautuvan pääasiallisen vieraan täytyy olla vähintään 18-vuotias.

Maksaminen hotellilla

  • Käteinen
Oikeudelliset tiedot
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi ammattimainen isäntä. Ammattimaiset isännät ovat osapuolia, jotka toimivat elinkeino-, liike- tai ammattitoimintaa varten ja joita pidetään elinkeinonharjoittajina EU:n lainsäädännön mukaisesti.
Näytä kaikki

Majoituspaikan kuvaus

Hotellin paikallinen nimi: PepperTree Cabins, Kingaroy
  • Avattu: 2008
  • Huoneiden lukumäärä: 32
Puhelin:+61-7-41628008
With a stay at Pepper Tree Cabins in Kingaroy, you'll be within a 5-minute drive of Kingaroy Peanut Heritage Museum and Kingaroy Visitor Centre. This cabin is 1.4 mi (2.2 km) from Kingaroy Showground and 1.4 mi (2.3 km) from Kingaroy Art Gallery.
Take in the views from a garden and make use of amenities such as complimentary wireless internet access and tour/ticket assistance.
Quench your thirst with your favorite drink at the bar/lounge.
Featured amenities include multilingual staff and laundry facilities. Free self parking is available onsite.
Make yourself at home in one of the 32 air-conditioned rooms featuring kitchenettes with full-sized refrigerators/freezers and stovetops. Your room comes with a Select Comfort bed. Rooms have private balconies or patios. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and LED televisions are provided for your entertainment.

Saatat miettiä

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat hotellissa PepperTree Cabins, Kingaroy?

Sisäänkirjautumisaika hotellissa PepperTree Cabins, Kingaroy on 14:00-18:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

Ovatko lemmikkieläimet sallittuja hotellissa PepperTree Cabins, Kingaroy?

Ei, lemmikkieläimet eivät ole sallittuja hotellissa PepperTree Cabins, Kingaroy.

Tarjoaako hotelli PepperTree Cabins, Kingaroy aamiaisen?

Ei, hotelli PepperTree Cabins, Kingaroy ei tarjoa aamiaista.

Kuinka paljon yöpyminen hotellissa PepperTree Cabins, Kingaroy maksaa?

Huoneisen hinnat hotellissa PepperTree Cabins, Kingaroy voivat muuttua päivämäärien, hotellin käytäntöjen ja muiden tekijöiden mukaan. Voit tarkistaa tämänhetkiset hinnat syöttämällä matkustuspäivämääräsi.

Millaiset ovat hotellin PepperTree Cabins, Kingaroy peruutuskäytännöt?

Hotellin PepperTree Cabins, Kingaroy peruutuskäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja varausehtojen mukaan.

Tietoa tästä majoitusliikkeestä

Keskimääräinen hinta alkaenEUR103
Hotellien tähtiluokitus3