Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time.
Valitse päivämäärä
-
Valitse päivämäärä
1 yö
Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time.

Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time.

Yksityinen isäntä
Näytä kartalla
Hintatakuu
Kohokohdat
Japanilaistyyliset kuumat lähteet
Yhteinen keittiö
Puutarhanäköala
Kylpyamme
Terassi
+4 lisää
Mukavuudet
Kaikki mukavuudet
Majoituspaikan kuvaus
Näytä enemmän
Puhtaus9,1
Mukavuudet9,1
Sijainti8,6
Palvelu8,8
Ympäristö
Rautatieasema: Namihana Station
(2,7km)
Nähtävyys: Oharadaibara Park
(250m)
Virkistys: Ohara Onjuku Golf Course
(680m)
Nähtävyys: Oharadaiyashinoki Park
(580m)
Nähtävyys: Oharadaiaogiri Park
(440m)
Nähtävyys: Oharadai Park
(450m)
Näytä kartalla
14

6 Pairs: Mattress + Futon  

1 makuuhuone: 6 futon-vuoteet | 1 olohuone
25-42 m² | Kerros: 1-2
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Kylpyamme
Jääkaappi
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus

Keskimääräinen hinta vastaavissa majoituspaikoissa kohteessa Isumi
Tämä majoituspaikka ei ole saanut negatiivisia arvosteluja.
Arvosteluissa mainitaan usein
Vieraskäyttäjä
2. kesäkuuta 2026
自然豊かでゆったりと時間を過ごせました。 オーナーさんから観光地やショップなど沢山教えて頂き何箇所か行ってきました! 駐車場が縦列駐車で狭め。 コンパクトカーで行ったのでとめられて良かったです。 ただ、 植物が生い茂っていて、出し入れの度ボディーに当たっていたので刈ってくださるといいかなと思います。
Käännä
Vieraskäyttäjä
13. heinäkuuta 2025
勝浦観光のために泊まりました すごく静かなところにあって周辺も別荘地で区画されているので道も綺麗で、部屋もとても良かったです。 広かったし、お庭も手入れされてるので子供たちが走り回って楽しそうでした! また行きたい宿になりました!
Käännä
Vieraskäyttäjä
1. syyskuuta 2025
広い間取りで、清潔かつ、庭も手入れが行き届き、とても快適でした。夕日を見ながらのデッキでのバーベキューは最高!大原漁港の朝市や周辺の食事処も充実していて、必ずまた行きたいスポットです。 有難うございました♪
Käännä
Vieraskäyttäjä
15. kesäkuuta 2025
設備がとても綺麗で快適に過ごせました! 家のオーナーも優しく、フランクな方なのですが特に不満はないのですが、お手洗いの部屋に窓があり一緒に宿泊した女性が気になっていた。カーテンのようなものがあれば嬉しいと言っていました。 凄く楽しく過ごせたのでまた来たいと思いました!
Käännä
Vieraskäyttäjä
27. kesäkuuta 2025
綺麗で、広くて、とっても快適でした!! すごくおすすめです!
Käännä

Palvelut ja mukavuudet

Ravintola

Majoituspaikan käytännöt

Sisään- ja uloskirjautumisajat
Sisäänkirjautuminen: klo 15:00–20:00
Uloskirjautumisaika: 09:30–10:00

Vastaanoton aukioloajat: [Ma-Su]09:00–20:00

Omatoiminen sisäänkirjautuminen: ota yhteyttä majoituspaikkaan saadaksesi ohjeet kortin tai avaimen noutamiseen

Majoituspaikka tarjoaa sisäänkirjautumistiedot varauksen tekemisen jälkeen

Sisäänkirjautumiseksi sinun täytyy ottaa yhteyttä majoituspaikkaan 3 päivää ennakkoon sähköpostilla/puhelin.Toimita samalla myös henkilöllisyystodistus,lähtöselvitysaikasi,lentosi tiedot

Lapsia koskevat käytännöt
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita tähän majoituspaikkaan.
Lisämaksuja voidaan periä lapsista, jotka käyttävät huoneessa olevia vuoteita. Lisää lasten lukumäärä saadaksesi tarkemman hinnan.

Pinnasängyt ja lisävuoteet
Pinnasänkyjä ja lisävuoteita ei voida lisätä mihinkään huonetyyppeihin.

Aamiainen
Breakfast not provided

Vakuusmaksukäytännöt
VakuusmaksuKiinteistö ei vaadi vakuusmaksua

Lemmikkieläimet
Lemmikit sallittu pyynnöstäLisämaksu
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat,muut lemmikkieläimet (ota yhteyttä majoituspaikkaan saadaksesi lisätietoja)
Maksu: 3 300 JPY (noin 18,61 EUR) lemmikkiä ja majoitusta kohden

Palveluseläimet
Palveluseläimet sallittu pyynnöstä

Ikävaatimukset
Sisäänkirjautuneille vieraille ei ole ikärajaa.

Hiljainen aika
Vierailta edellytetään hiljaisuutta 20:00–09:00 välillä

Maksaminen hotellilla

  • Käteinen
Yksityisen toimijan hallinnoima
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen toimija. Yksityisellä toimijalla tarkoitetaan osapuolta, joka vuokraa yhtä tai useampaa kiinteistöä tarkoituksiin, jotka eivät liity hänen elinkeino-, liike- tai ammattitoimintaansa.

Sertifioinnin tiedot
Lisenssi-/hyväksyntänumero M120039511

Oikeudelliset tiedot
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen isäntä. Yksityisellä isännällä tarkoitetaan osapuolta, joka vuokraa yhtä tai useampaa kiinteistöä tarkoituksiin, jotka eivät liity hänen elinkeino-, liike- tai ammattitoimintaansa. Yksityisiä isäntiä ei pidetä elinkeinonharjoittajina, eikä EU:n kuluttajalainsäädäntöä välttämättä sovelleta näihin varauksiin.

Majoituspaikan isäntä

Ikuko Uchida/内田 いくこ
Puhuu Englanti,Japani

Tietoa tästä majoituspaikasta

Yllä olevat tiedot ovat isännän toimittamia, ja voit ottaa häneen suoraan yhteyttä, jos sinulla on kysyttävää. Isäntä kantaa kaikki näihin tietoihin liittyvät oikeudelliset vastuut.

Saatat miettiä

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat hotellissa Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time.?

Sisäänkirjautumisaika hotellissa Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time. on 15:00-20:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

Onko hotellissa Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time. uima-allas?

Kyllä, hotellissa Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time. on uima-allas.

Ovatko lemmikkieläimet sallittuja hotellissa Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time.?

Kyllä, lemmikkieläimet ovat sallittuja hotellissa Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time., mutta on aina parasta soittaa etukäteen ja varmistaa asia.

Tarjoaako hotelli Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time. aamiaisen?

Ei, hotelli Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time. ei tarjoa aamiaista.

Kuinka paljon yöpyminen hotellissa Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time. maksaa?

Huoneisen hinnat hotellissa Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time. voivat muuttua päivämäärien, hotellin käytäntöjen ja muiden tekijöiden mukaan. Voit tarkistaa tämänhetkiset hinnat syöttämällä matkustuspäivämääräsi.

Miten pääsen lähimmältä lentokentältä hotellille Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time.?

Lähin lentokenttä on Naritan kansainvälinen lentoasema, jolle on etäisyys hotellista linnuntietä: 62,4km.

Millaiset ovat hotellin Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time. peruutuskäytännöt?

Hotellin Malama Monstera - In a botanical space, pls have a relaxing time. peruutuskäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja varausehtojen mukaan.

Tietoa tästä majoitusliikkeestä

Lähin rautatieasemaNamihana Station
Etäisyys rautatieasemalle2.71KM
Keskimääräinen hinta alkaenEUR223
Hotellien tähtiluokitus3