Riversiden piirikunta

Kuumat lähteet hotellit kohteessa Riversiden piirikunta

Syötä päivämäärät löytääksesi uusimmat Kuumat lähteet hotellien hinnat ja saatavuuden kohteessa Riversiden piirikunta.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositut Kuumat lähteethotellit kohteessa Riversiden piirikunta

Tutustu näihin matkailutyyliäsi täydentäviin hotelleihin
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Hotellit kohteessa Riversiden piirikunta
Miracle Springs Resort & Spa sijaitsee lyhyen etäisyyden päässä kohteesta Miracle Springs Spa ja vain 1 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sand to Snow National Monument. Tämä kylpylälomalle soveltuva hotelli sijaitsee 48,7 km:n päässä kohteesta Joshua Tree National Park (luonnonpuisto) ja 19,4 km:n päässä kohteesta Palm Springs Convention Center (kokouskeskus). Voit rentoutua kylpylässä, jonka palveluihin sisältyvät muun muassa hierontapalvelut, vartalohoidot ja kasvohoidot. Ota rennosti hotellin 7 porealtaalla. Hotellista löytyvät myös seuraavat mukavuudet ja harrastukset: kuumat lähteet ja sauna. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja ja hääpalvelut. Majoituspaikan uima-altaalla sijaitseva ravintola, Capri Italian Restaurant, tarjoaa näkymän uima-altaalle. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina) ja baari/aulabaari. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki allasbaarissa. Käytössäsi on business center, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja pyykinpesutilat. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen seuraavat kokoustilat: konferenssitila ja kokoushuoneita. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 110 huoneen varusteluun kuuluu mikroaaltouuni ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu DVD-soitin ja kaapelikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, lähdevesiallas ja hiustenkuivaaja. Huoneet siivotaan päivittäin. Huoneissa on silitysrauta/-lauta.

"温泉可以😌 反覆去了兩次 酒店都不錯 但攜程訂房擔保金很難退 攜程服務現在特別差 原來一直用攜程 現在每次用都很差 非常非常差 如果大家能在繽客或者其他網上訂房最好 下次我也準備用其他網絡定門票和房間了 主要是因為攜程太差太貴"
Erittäin hyvä
123 arvostelua
8,2/10
1 yö
Alkaen 4 655 RUB
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Riversiden piirikunta
Pechanga Resort & Casino ja Old Town Temecula Community Theater sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä rannalla sijaitseva hotelli sijaitsee 16 km:n päässä kohteesta Wilson Creek Winery ja 18,9 km:n päässä kohteesta Galway Downs. Voit rentoutua täyden palvelun kylpylässä, jonka palveluihin sisältyvät muun muassa hierontapalvelut, vartalohoidot ja kasvohoidot. Käytössäsi on muun muassa yksityinen ranta sekä 4 sisä- ja 15 ulkouima-allasta. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja kahvila. Käytössäsi on rantabaari ja allasbaari. Jos mielesi tekee raikasta juotavaa, kokeile myös palveluihin kuuvaa 2 baaria. Maksullinen paikallinen keittiö tarjotaan päivittäin klo 6.00–13.00. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja juomavesiautomaatti. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 174 huoneen mukavuuksiin kuuluu ilmastointi. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, designer-hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja kahvin-/vedenkeitin.

"Love the vibe and the overall property would definitely come back during summer! The hot springs are perfect for this weather as well 10/10 definitely recommend!"
Erittäin hyvä
102 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 24 166 RUB
Tarkista saatavuus
54
Hotellit kohteessa Riversiden piirikunta
With a stay at Cahuilla Casino Hotel in Anza, you'll be 5.4 mi (8.6 km) from San Jacinto Mountains and 27.1 mi (43.6 km) from Idyllwild Park. This casino hotel is 28.3 mi (45.6 km) from Pechanga Resort & Casino. Take advantage of recreation opportunities such as a casino, or other amenities including complimentary wireless internet access and gift shops/newsstands. Additional features at this hotel include a vending machine and bicycle tour information. Enjoy a meal at the restaurant, or stay in and take advantage of the hotel's room service (during limited hours). Relax with a refreshing drink at one of the 2 bars/lounges. Full breakfasts are available daily from 8:00 AM to noon for a fee. Featured amenities include a 24-hour front desk, luggage storage, and ATM/banking services. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 58 guestrooms featuring microwaves and flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and digital programming is available for your entertainment. Private bathrooms with bathtubs or showers feature complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include safes and desks, as well as phones with free local calls.
Erittäin hyvä
74 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 7 202 RUB
Tarkista saatavuus
47
Hotellit kohteessa Riversiden piirikunta
Kun yövyt hotellissa Palm Desert Suites, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Jotkut kaupungin tärkeimmistä nähtävyyksistä ovat vain lyhyen matkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 355m paikasta Younger By Tonight, 389m paikasta Amari Skincare and Aesthetics ja 668m sijainnista Spiritual Center of the Desert. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa uima-allas näköalalla. Rentoudu rentoutumalla kiinteistön kuuma lähde -hinnassa. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä olevassa kylpylä-keskuksessa. Aloita päiväsi hakemalla kahvia tai juomaa kahvilasta. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy parila-palveluun. Lähin lentokenttä on Palm Springs International Airport, jonne pääset autolla 26 min kuluttua. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Palm Desert Suites more than exceeded my expectations! No contact check-in was very easy. The staff replied quickly to any of my texts. The room was spacious, newly remodeled with a full kitchen! There was a full sized refrigerator and stove, microwave, dishwasher, toaster oven and coffee maker. The bed was very comfortable and everything was very clean. The bathroom was large with double sinks and sparkling clean. The location was quiet with a pool close by. Really lovely place! Highly recommended! Palm Desert Suites will absolutely be on the top of my list the next time I stay in Palm Desert! The big bonus, the price was excellent! Thanks!!"
Erittäin hyvä
10 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 4 918 RUB
Tarkista saatavuus
78
Hotellit kohteessa Riversiden piirikunta
Miracle Springs Spa ja Cabot's Pueblo Museum sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä kylpylälomalle soveltuva hotelli sijaitsee 19,9 km:n päässä kohteesta Palm Springs Convention Center (kokouskeskus) ja 24,3 km:n päässä kohteesta Palm Springs Aerial Tramway. Voit rentoutua ja hemmotella itseäsi palveluihin kuuluvassa täyden palvelun kylpylässä. Kokeile palveluihin kuuluvaa 2 ulkouima-allasta. Myös kuumat lähteet kuuluu tämän hotellin tarjontaan. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 17 huoneen varusteluun kuuluu mikroaaltouuni ja äly-tv:t. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huoneet siivotaan pyynnöstä. Huoneissa on silitysrauta/-lauta.
Hyvä
28 arvostelua
7,6/10
1 yö
Alkaen 5 571 RUB
Tarkista saatavuus
89
Hotellit kohteessa Riversiden piirikunta
Kun yövyt hotellissa Azure Palm Hot Springs, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Tässä kiinteistössä on uima-allas, mukaan lukien uima-allas näköalalla. Hemmottele itseäsi vierailemalla kiinteistön hintaan kuuma lähde. Jos haluat ladata akkujasi tai vain rentoutua, käy kiinteistön kylpylä-, hierontahuone- tai sauna-tiloissa. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Tästä lomakohde:sta löydät myös palvelut, kuten puutarha. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"This oasis of peace was just what we needed. Sincere, lovely, well designed grounds and many unique options like the Salt Room and Cool Room. Great breakfast options and kind staff. Lots of privacy. Great beds and robes and bgenuine positive vibe."
Mahtava
109 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 16 512 RUB
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Riversiden piirikunta
Kun yövyt hotellissa A Place in the Sun Garden Hotel, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa lämmmitetty uima-allas. Rentoudu rentoutumalla kiinteistön kuuma lähde -hinnassa. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä olevassa hierontahuone-keskuksessa. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien hiihto, ratsastusmahdollisuus, golfkenttä ja vaellus. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy parila- ja puutarha-tiloihin. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.
Erittäin hyvä
97 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 5 332 RUB
Tarkista saatavuus
71
Hotellit kohteessa Riversiden piirikunta
With a stay at The Spring Resort and Spa - Adults only in Desert Hot Springs, you'll be within a 5-minute drive of Cabot's Pueblo Museum and Desert Hot Springs Town Center. This spa hotel is 9.5 mi (15.3 km) from Palm Springs Air Museum and 11.1 mi (17.9 km) from San Jacinto Mountains. Relax at the full-service spa, where you can enjoy massages, body treatments, and facials. You're sure to appreciate the recreational amenities, which include 2 outdoor pools, hot springs, and a sauna. Additional features at this hotel include complimentary wireless internet access, concierge services, and gift shops/newsstands. Featured amenities include complimentary newspapers in the lobby, a library, and a safe deposit box at the front desk. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 13 air-conditioned rooms featuring iPod docking stations. Your pillowtop bed comes with Egyptian cotton sheets. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Private bathrooms with bathtubs or showers feature rainfall showerheads and designer toiletries.
Mahtava
100 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 13 839 RUB
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Riversiden piirikunta
Cabot's Pueblo Museum ja Sand to Snow National Monument sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä kylpylälomalle soveltuva hotelli sijaitsee 24 km:n päässä kohteesta Palm Springs Aerial Tramway ja 19,5 km:n päässä kohteesta Palm Springs Convention Center (kokouskeskus). Täyden palvelun kylpylässä voit rentoutua esimerkiksi hieronnassa. Tämän hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys ja piknikalue. Vastaanotto on avoinna rajoitetusti. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 6 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa mikroaaltouuni ja taulutelevisio. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Kylpyhuoneesta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.
Erittäin hyvä
48 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 9 009 RUB
Tarkista saatavuus
77
Hotellit kohteessa Riversiden piirikunta
Kun yövyt hotellissa Sea Mountain Nude Resort & Spa Hotel - Adults Only, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Desert Hot Springs tarjoaa. Tässä kiinteistössä on uima-allas, mukaan lukien lämmmitetty uima-allas. Rentoudu rentoutumalla kiinteistön kuuma lähde -hinnassa. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä sijaitsevissa kohteissa kylpylä, hierontahuone, auringonottoalue, sauna tai jalkakylpy. Tämä majoitusliike tarjoaa ratsastusmahdollisuus, golfkenttä ja vaellus, mikä antaa sinulle paljon mahdollisuuksia pysyä kunnossa. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha-, pelihuone- ja myyntiautomaatti-tiloihin. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.
Erittäin hyvä
14 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 37 880 RUB
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki Kuumat lähteet hotellit kohteessa Riversiden piirikunta

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Riversiden piirikunta

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

MI Kasa Hot Springs Clothing Optional,420 Friendly,Adults Only,

9,6/10
Mahtava
Lähetetty1.1.2024
Vieraskäyttäjä
This is a better hotel than more expensive hotels. I suggest to book a deluxe room which has kitchen because the hotel doesn't have restaurants, so self-cooking might be a good idea rather than finding restaurants outside. The town has only several restaurants. I note that the hotel doesn't have sauna, just a FYI.
Hinta yötä kohden alkaen:14 253 RUB

Tuscan Springs Hotel & Spa

9,4/10
Mahtava
Lähetetty29.9.2025
Vieraskäyttäjä
Thanks everything.
Hinta yötä kohden alkaen:21 179 RUB

El Morocco Inn & Spa

9,2/10
Mahtava
Lähetetty29.4.2024
匹克教練
Very positive experience with good management and services.
Hinta yötä kohden alkaen:14 341 RUB

Best Western Plus Las Brisas Hotel

8,7/10
Erittäin hyvä
Lähetetty2.5.2024
Vieraskäyttäjä
Our first time staying downtown Palm Springs and we loved it! The hotel was gorgeous (just like the photos!) Walking distance to the main strip with lots of restaurant & shopping options, a weekly Thursday night street festival/market and even a Grocery outlet across the street where we were able to stock up on some low cost snacks/drinks. When checking in the staff saw we were staying for 6 nights so ensured we had a quiet room, away from the street - which was thoughtful and appreciated. The breakfast buffet was AMAZING. The pool and pool bar with Happy Hour has us feeling like we were in Mexico. As you can probably tell, my fiancé and I loved our stay and will most definitely be back again!
Hinta yötä kohden alkaen:10 125 RUB

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja Kuumat lähteet-hotelleita kohteessa Riversiden piirikunta?

Matkustatpa sitten maahan Riversiden piirikunta liike- tai lomamatkalle, Palm Desert Suites (alkaen 9 284 RUB) , Best Western Plus Las Brisas Hotel (alkaen 9 498 RUB) ja Azure Palm Hot Springs (alkaen 17 590 RUB) ovat suositeltuja hotelleita.

Mikä on kohteen Riversiden piirikunta Kuumat lähteet-hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Riversiden piirikunta keskimääräinen Kuumat lähteet-hotelliyöpymisen hinta arkisin on 26 175 RUB, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 30 532 RUB.

Mitkä Kuumat lähteet-hotellit kohteessa Riversiden piirikunta tarjoavat uima-altaan?

Kohteessa Riversiden piirikunta on paljon uima-altaan sisältäviä Kuumat lähteet-hotelleita. Palm Desert Suites (alkaen 9 284 RUB) on erittäin suosittu.

Mitkä Kuumat lähteet-hotellit kohteessa Riversiden piirikunta tarjoavat kuntosalitiloja?

Kaipaatko kuntoilua? Best Western Plus Las Brisas Hotel (alkaen 9 498 RUB) tarjoaa kuntosalitiloja.

Mitkä Kuumat lähteet-hotellit kohteessa Riversiden piirikunta tarjoavat kylpylän?

Mitä tarjouksia Kuumat lähteet-hotelleista kohteessa Riversiden piirikunta on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia Kuumat lähteet-hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Tietoa tyypin Kuumat lähteet hotelleista kohteessa Riversiden piirikunta

Hotellien lukumäärä22
Arvosteluiden lukumäärä1,140
Edullisin hinta10 314 RUB
Korkein hinta140 389 RUB
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)30 532 RUB
Keskimääräinen hinta (arkisin)26 175 RUB