Khon Kaen

Khon Kaen Hostellit

Syötä päivämäärät löytääksesi uusimmat Hostellit hinnat ja saatavuuden kohteessa Khon Kaen.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositut Hostellit kohteessa Khon Kaen

Tutustu Hostellit valikoimaamme kohteessa Khon Kaen
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
32
บ้านวิรา ห้องพัก
Hotellit kohteessa Nai Mueang,Khon Kaen
Valikoidut tilat:Pesukone, Matkatavarasäilytys
Erittäin hyvä
22 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 51 SAR
Tarkista saatavuus
99+
185 เรสซิเดนซ์
Hotellit kohteessa Nai Mueang,Khon Kaen
Bueng Kaen Nakhon ja Bueng Kaen Nakhonin puisto sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 2,8 km:n päässä kohteesta Wat Nongwang Muang Kao ja 4,1 km:n päässä kohteesta Ton Tannin markkinat. Hyödynnä terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen kahvila. Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, kuivapesula-/pesulapalvelut ja matkatavarasäilytys. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 79 huoneessa on ilmastointi ja jääkaappi. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet. Varusteluun kuuluu puhelin, työpöytä ja ilmainen pullovesi.

"The room is really good. It is not narrow at all. They have a kitchen with big refrigerator, a sink and a couple of glasses inside. Bathroom is wide enough too with a shower gel and shampoo, shower cap and cotton bud. But the room is not soundproof. I hear the noise outside."
Erittäin hyvä
112 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 74 SAR
Tarkista saatavuus
48
Family Hotel Khon Kaen - แฟมิลี่ โฮเทล ขอนแก่น
Hotellit kohteessa Nai Mueang,Khon Kaen
Khon Kaen University ja Raschada Nusorn -puisto sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,5 km:n päässä kohteesta Medical Education Center Khon Kaen Hospital ja 1,9 km:n päässä kohteesta Thung Sang -järvi. Hemmottele itseäsi kylpylässä, jonka hoitoihin kuuluu muun muassa hierontapalvelut. Käytössäsi on myös vuokrattavat polkupyörät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, kampaamo ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Familyhotel tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset. Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Kaikissa 59 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja ilmainen pullovesi.

"โรงแรมดูใหม่ ตกแต่งสวยงามมาก อยู่ตรงข้ามโรงพยาบาลศูนย์ขอนแก่น หาของกินหรืออาหารสะดวก"
Erittäin hyvä
12 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 85 SAR
Tarkista saatavuus
27
บ้าน ว.สุมงคล เซอร์วิส อพาร์ตเม้นท์
Hotellit kohteessa Nai Mueang,Khon Kaen
Baan Vor Sumongkol Services Apartment sijaitsee keskustassa, ja Khon Kaen University ja Khon Kaenin päivä- ja yömarkkinat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 0,7 km:n päässä kohteesta Prasat Puai Noi ja 1,6 km:n päässä kohteesta Bueng Kaen Nakhonin puisto. Hyödynnä terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, matkatavarasäilytys ja pyykinpesutilat. Kaikissa 25 huoneessa on ilmastointi ja jääkaappi. Jokaisessa huoneessa on parveke. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet.

"조용하고 친절한 직원 덕분에 편안히 지냈어요 가성비 좋은 숙소라 강추합니다"
Erittäin hyvä
3 arvostelua
8,2/10
1 yö
Alkaen 47 SAR
Tarkista saatavuus
69
เอื้อนจิตต์ ชิลล์ เฮาส์, Euanjitt Chillhouse
Hotellit kohteessa Nai Mueang,Khon Kaen
Khon Kaen University ja Raschada Nusorn -puisto sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 3,1 km:n päässä kohteesta Thung Sang -järvi ja 3,2 km:n päässä kohteesta Medical Education Center Khon Kaen Hospital. Hyödynnä terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on matkatavarasäilytys ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 51 huoneessa on ilmastointi ja LCD-televisio. Jokaisessa huoneessa on parveke. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet.

"ไม่รู้ดวงไม่ดีได้ห้องนี้รึเปล่า ห้องก็สะอาดดี แอร์เย็นแต่เสียงดัง ที่นอนเป็นหลุม เมันยุบตรงปลายขาทำให้นอนไม่ได้ ห้องข้างๆเหมือนให้เช่ารายเดือน มีมาทุบประตูเรียกกันตอนตี4 ย้ำว่าทุบ ไม่ใช่เคาะ ประมาน10นาทีได้ หน้าห้องก็เหม็นมาก เหมือนมีอะไรบูด ในห้องน้ำมีแค่สบู่ก้อนเดียว เข้าใจว่าถูก แต่ราคานี้ที่อื่นดีกว่ามาก"
Erittäin hyvä
9 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 56 SAR
Tarkista saatavuus
20
รัชนีห้องพัก
Hotellit kohteessa Nai Mueang,Khon Kaen
Khon Kaen University sijaitsee 1 minuutin ajomatkan päässä ja Golden Jubilee Convention Hall 6 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä majatalo sijaitsee 1 km:n päässä kohteesta Lääketieteellinen tiedekunta: Khon Kaenin yliopisto ja 1 km:n päässä kohteesta Hammaslääketieteen tiedekunta. Hyödynnä terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 15 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, jossa on suihku.

"Olin hiljattain tässä hotellissa ja oli yleisesti miellyttävä kokemus. Sijainti on melko hyvä mukava ja lähellä useita lähellä nähtävyyksiä. Huone oli tilava, puhdas ja mukava, mikä teki minun oleskelu miellyttävä. Hinta on kuitenkin hieman korkeampi puolella verrattuna muihin hotelliin tai lomakkeisiin samalla alueella. Kuitenkin, jos arvostat hyvää sijaintia ja iso huone, tämä paikka on kiinteä valinta."
Erittäin hyvä
31 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 46 SAR
Tarkista saatavuus
10
กนต์ธรเพลส Konthon Place
Hotellit kohteessa Nai Mueang,Khon Kaen
At Kontorn Place and Family Residence, exceptional service and top-notch amenities create a memorable experience for guests. Due to health concerns, smoking is strictly prohibited within the entire premises of hotel. Accommodations come equipped with all the conveniences required for a restful night's slumber.A selection of rooms feature linen service and air conditioning to ensure your comfort and convenience. A few accommodations at Kontorn Place and Family Residence also include unique design elements like a balcony or terrace. A few chosen rooms are equipped with television and cable TV to ensure guest amusement.In certain rooms, the hotel offers visitors access to a refrigerator and bottled water.At Kontorn Place and Family Residence, select bathrooms are equipped with toiletries to enhance your comfort during your stay.
0
1 yö
Alkaen 95 SAR
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki Hostellit kohteessa Khon Kaen

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suositut Hostellit kohteessa Khon Kaen?

Matkustatpa sitten kohteeseen Khon Kaen liike- tai lomamatkalle, 185 Residence (alkaen 87 SAR) , Baan Wira Guesthouse (alkaen 62 SAR) ja Rachanee Guesthouse (alkaen 53 SAR) ovat suositeltuja.

Mikä on kohteen Khon Kaen majoitustyypin Hostellit keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Khon Kaen keskimääräinen majoitustyypin Hostellit hinta arkisin on 98 SAR, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 98 SAR.

Mitä Hostellit-tarjouksia on saatavilla kohteessa Khon Kaen?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia majoitustyypille Hostellit. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Tietoa aiheesta Hostellit kohteessa Khon Kaen

Hotellien lukumäärä7
Arvosteluiden lukumäärä191
Korkein hinta555 SAR
Edullisin hinta54 SAR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)98 SAR
Keskimääräinen hinta (arkisin)98 SAR