Spring Hill

Parhaimmat kuntosalilliset hotellit kohteessa Spring Hill

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Spring Hill palvelulla Kuntosalit.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositellut suositut kuntosalilliset hotellit kohteessa Spring Hill

Tutustu Kuntosalit -hotellivalikoimaan kohteessa Spring Hill
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Hotellit kohteessa Spring Hill
Weeki Wachee Springs ja Bowlero Spring Hill sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,2 km:n päässä kohteesta Weekiwachee Preserve ja 4,8 km:n päässä kohteesta Nature Coast Botanical Gardens. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, televisio yleisissä tiloissa ja piknikalue. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.30–9.30. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, business center ja express-uloskirjautuminen. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 88 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuone. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 72 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu maksuton internetyhteys (langaton ja kiinteä) ja 32-tuumainen LED-televisio, jossa on digitaalikanavat. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu ilmaiset sanomalehdet, kahvin-/vedenkeitin ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"前台服務人員的態度非常好,而且到了晚上10點我們check in的時候,還是很熱情。辦理完畢我們的入住登記之後,還很熱情的幫我們介紹有熱咖啡檸檬水熱巧克力等等。房間床很舒適,也很乾淨。 不過健身房設備很簡陋。早餐雖然種類不多,但是算是我們這十多天來平價酒店住宿中比較好吃的,不會過鹹。"
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 98 EUR
Tarkista saatavuus
53
Hotellit kohteessa Spring Hill
Weeki Wachee Springs ja Weeki Wachee Springs State Park sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 2,7 km:n päässä kohteesta Weekiwachee Preserve ja 3 km:n päässä kohteesta Bowlero Spring Hill. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, juhlasali ja myyntiautomaatti. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.30–9.30 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on business center, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja pyykinpesutilat. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 54 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuone. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 68 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Käytössäsi on kaapelikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Varusteluun kuuluu tallelokero, työpöytä ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Amazing hotel, great location, lots of restaurants near by. Staff extremely friendly and professional. Hotel was immaculate! Would definitely stay again and would recommend this hotel."
Erittäin hyvä
103 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 79 EUR
Tarkista saatavuus
60
Hotellit kohteessa Spring Hill
Fairfield Inn & Suites Brooksville Suncoast Parkway on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.
Mahtava
82 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 132 EUR
Tarkista saatavuus
70
Hotellit kohteessa Spring Hill
Weeki Wachee Springs ja Coastal Way - Coastal Landing sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,5 km:n päässä kohteesta Springbrook Hospital ja 4,5 km:n päässä kohteesta Oak Hill Hospital. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja kuntokeskus. Buffetaamiainen kuuluu hintaan. Käytössäsi on business center, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 67 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Varusteluun kuuluu tallelokero, työpöytä ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Not impressive. Bathroom sink malfunction, coffee maker inop the first day, TV control not easy to use. O way to find what programs were in the channels and no instructions or program listings."
Mahtava
102 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 102 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Spring Hill
Kohteessa Spring Hill sijaitseva Hampton Inn Spring Hill on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Jotkut kaupungin tärkeimmistä nähtävyyksistä ovat vain lyhyen matkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 1.75 km paikasta New Life Christian Church, 1.20 km paikasta Weekiwachee Preserve ja 1.10 km sijainnista Nature Coast Botanical Garden & Nursery. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten myyntiautomaatti. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.
Erittäin hyvä
100 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 100 EUR
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Kuntosalit tarjoavat hotellit kohteessa Spring Hill

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Spring Hill?

Mikä on kohteen Spring Hill hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Spring Hill keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 138 EUR, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 151 EUR.

Mitkä hotellit kohteessa Spring Hill tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa Spring Hill tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä hotellit kohteessa Spring Hill tarjoavat uima-altaan?

Mitkä hotellit kohteessa Spring Hill tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Fairfield Inn & Suites Brooksville Suncoast Parkway (alkaen 122 EUR), Holiday Inn Express & Suites BROOKSVILLE WEST by IHG (alkaen 100 EUR) ja Holiday Inn Express & Suites SPRING HILL by IHG (alkaen 78 EUR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Spring Hill on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Spring Hill hotellit ja tietoa aiheesta Kuntosalit

Hotellien lukumäärä5
Arvosteluiden lukumäärä488
Korkein hinta123 EUR
Edullisin hinta123 EUR
Keskimääräinen hinta (arkisin)138 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)151 EUR