Tooele County

Hotellit aamiaisella kohteessa Tooele County

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Tooele County palvelulla Aamiainen.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Kohteen Tooele County hotellit aamiaisella

Tutustu Aamiainen -hotellivalikoimaan kohteessa Tooele County
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
64
Hotellit kohteessa Tooele County
Settle in with free breakfast WiFi and parking as well as barbecue grills daily housekeeping and a 24/7 front desk staff at Days Inn by Wyndham Lake Point. Located off I-80 19 miles from Salt Lake City International Airport SLC our inviting hotel is near Tooele Great Salt Lake State Park Stansbury Park Golf Course and downtown Salt Lake City. Those here for work can easily access the Utah State Capitol and Salt Palace Convention Center while those on vacation can catch a car race at Burt Brothers Motorpark or explore the stunning Oquirrh Mountains. 100 Percent Smoke Free Service Animals - ADA-defined service animals welcome. Dogs Allowed - 2 dogs max. 150lbs or less per pet. Fees - 20USD per pet per night. Pet Sanitation fee of 250.00USD if applicable. Other information - Contact hotel for additional details and availability.

"Nice and clean. Fair price"
Hyvä
103 arvostelua
7,7/10
1 yö
Alkaen 64 EUR
Tarkista saatavuus
72
Hotellit kohteessa Tooele County
Close to I-80 on UT-36, we’re surrounded by restaurants, shops, and entertainment. The Utah Motorsports Campus is a 12-minute drive and Salt Lake City is 35 minutes away. Deseret Peak is 23 miles from our hotel. Our suites include kitchens, and our complimentary breakfast, indoor pool, fitness center, and patios complete your stay.

"Frist the staff was great , but the room was not , the showers have something on them couod be glue from them building it and the room had a horrible smell and there was hair in the shower and that is so gross. Very loud with all the doors slamming and dogs barking"
Mahtava
52 arvostelua
9,5/10
1 yö
Alkaen 109 EUR
Tarkista saatavuus
31
Hotellit kohteessa Tooele County
Kohteessa Wendover sijaitseva Best Western Plus Wendover Inn on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Tupakointi on kielletty kaikissa huoneissa. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa sisällä uima-allas. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten myyntiautomaatti. 24h-vastaanotto on käytettävissäsi ympäri vuorokauden. Tämä majoitusliike tarjoaa myös pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"Was strongly questioned about the service dog for my handicap friend by front desk staff. Keys wouldn’t open the room door front desk staff was very negative about why it didn’t open the door when it let us in the side door."
Hyvä
109 arvostelua
7,6/10
1 yö
Alkaen 123 EUR
Tarkista saatavuus
72
Hotellit kohteessa Tooele County
Mountain West Medical Center ja Mountain Health Care sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 2,5 km:n päässä kohteesta Parker's Park ja 2,8 km:n päässä kohteesta Linear Park. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: kuntokeskus ja ilmainen langaton internetyhteys. Microtel Inn & Suites By Wyndham Tooele tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.30–10.30. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja hissi. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 92 huoneen varusteluun kuuluu taulutelevisio. Käytössäsi on kaapelikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Kylpyhuoneesta löytyy kylpyamme tai suihku, hiustenkuivaaja ja hammasharjat ja -tahna. Varusteluun kuuluu puhelin, kahvin-/vedenkeitin ja pimennysverhot.
Mahtava
52 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 99 EUR
Tarkista saatavuus
64
Hotellit kohteessa Tooele County
Comfort Inn & Suites Tooele-Salt Lake City on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa lämmmitetty uima-allas. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten myyntiautomaatti. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.
Erittäin hyvä
100 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 119 EUR
Tarkista saatavuus
71
Hotellit kohteessa Tooele County
Kun yövyt hotellissa Holiday Inn Express & Suites TOOELE by IHG, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Suuntaa paikkaan sisällä uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy parila- ja myyntiautomaatti-tiloihin. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää parkkipaikkaa.
Erittäin hyvä
61 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 102 EUR
Tarkista saatavuus
48
Hotellit kohteessa Tooele County
Best Western Inn Tooele on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Tupakointi on kielletty kaikissa huoneissa. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa lämmmitetty uima-allas. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Pysy yhteydessä Wi-Fi-yhteydellä huoneissa ja yleisissä tiloissa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten lasten leikkipaikka. 24h-vastaanotto on käytettävissäsi ympäri vuorokauden. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"Brilliant hotel very clean large room great shower comfortable beds Breakfast was good finished at 9am Swimming pool open late Very near all shops restaurants and only 36 min drive to salt lake city We especially loved stansbury island"
Erittäin hyvä
96 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 105 EUR
Tarkista saatavuus
68
Hotellit kohteessa Tooele County
With a stay at Quality Inn Stateline, you'll be centrally located in Wendover, within a 15-minute drive of Bonneville Salt Flats International Speedway and Wendover Nugget Casino. This hotel is 0.5 mi (0.8 km) from Montego Bay Hotel Casino Resort and 0.5 mi (0.8 km) from Wendover City Hall. Enjoy recreation amenities such as a seasonal outdoor pool or take in the view from a garden. Additional features at this hotel include complimentary wireless internet access, a banquet hall, and a vending machine. Grab a bite from the snack bar/deli serving guests of Quality Inn Stateline. A complimentary buffet breakfast is served daily from 6:30 AM to 9:30 AM. Featured amenities include complimentary newspapers in the lobby, a 24-hour front desk, and laundry facilities. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 99 guestrooms featuring refrigerators and microwaves. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Private bathrooms have deep soaking bathtubs and complimentary toiletries. Conveniences include complimentary newspapers and coffee/tea makers, as well as phones with free local calls.

"immer wieder guuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut"
Hyvä
106 arvostelua
7,7/10
1 yö
Alkaen 106 EUR
Tarkista saatavuus
54
Hotellit kohteessa Tooele County
Tämä motelli sijaitsee Wendoverissa Interstate 80:n lähettyvillä. Siellä on tarjolla vuodenajan mukaan avoinna oleva ulkouima-allas sekä päivittäinen mannermainen aamiainen. Kaikissa huoneissa on käytettävissä ilmainen WiFi. Bonnevillen suola-aavikko on 8 km:n päässä. Super 8 Wendoverin ilmastoiduissa huoneissa on 40-tuumainen taulu-tv, mikroaaltouuni ja jääkaappi. Huoneisiin kuuluu oleskelualue, sohva, ruokailutila ja silitysvälineet. Super 8 Wendoverissa on 24h-vastaanotto. Mukavuuksiin kuuluu bisneskeskus, jossa on faksi- ja kopiointipalvelu. Paikan päällä on myös juoma-automaatteja. Wendover Air Museum on 3 minuutin ajomatkan päässä motellista. Super 8 Wendoverista 10 minuutin kävelymatkan säteellä on 3 kasinoa.

"乾淨整潔還不錯"
Hyvä
99 arvostelua
7,6/10
1 yö
Alkaen 84 EUR
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Aamiainen tarjoavat hotellit kohteessa Tooele County

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja palvelun Aamiainen tarjoavia hotelleita kohteessa Tooele County?

Matkustatpa sitten maahan Tooele County liike- tai lomamatkalle, Best Western Plus Wendover Inn (alkaen 117 EUR) , Best Western Inn Tooele (alkaen 100 EUR) ja Home2 Suites by Hilton Tooele (alkaen 117 EUR) ovat suositeltuja hotelleita.

Mikä on kohteen Tooele County palvelun Aamiainen tarjoavien hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Tooele County keskimääräinen Aamiainen sisältävän hotelliyöpymisen hinta arkisin on 141 EUR, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 157 EUR.

Mitä kampanjoita palvelun Aamiainen kohteessa Tooele County tarjoavissa hotelleissa on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Tooele County hotellit ja tietoa aiheesta Aamiainen

Hotellien lukumäärä9
Arvosteluiden lukumäärä779
Korkein hinta95 EUR
Edullisin hinta95 EUR
Keskimääräinen hinta (arkisin)141 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)157 EUR