Harrisin piirikunta

Baarilliset hotellit kohteessa Harrisin piirikunta

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Harrisin piirikunta palvelulla Baarit.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Parhaat baarilliset hotellit kohteessa Harrisin piirikunta

Tutustu Baarit -hotellivalikoimaan kohteessa Harrisin piirikunta
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Hotellit kohteessa Harrisin piirikunta
Valikoidut tilat:Ravintola
Erittäin hyvä
122 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 331 AED
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Harrisin piirikunta
Kun yövyt hotellissa Ramada by Wyndham Houston InterContinental Airport East, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Houston tarjoaa. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien golfkenttä ja vaellus. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tämä majoitusliike tarjoaa myös kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"I recently stayed at this hotel and while it had some redeeming qualities, my overall experience left a lot to be desired. Here's a breakdown of my stay: Pros 1. **Affordable Price**: The room rates were budget-friendly, making it suitable for travelers looking for a cost-effective option. 2. **Staff**: The staff was polite and tried to be helpful, though they seemed understaffed at times. Cons 1. **Amenities**: Basic amenities like toiletries, fresh towels, and a working air conditioner felt subpar. The Wi-Fi was slow and unreliable, making it difficult to stay connected. 2. **Noise**: The walls were thin, and I could easily hear people talking and walking in the hallways, which made it hard to get a good night's sleep. Overall Experience: It might be a decent option for someone on a tight budget and just to stay for one night, but I would recommend spending a little more to stay somewhere with better facilities."
Erittäin hyvä
77 arvostelua
8,1/10
1 yö
Alkaen 217 AED
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Harrisin piirikunta
Kun yövyt hotellissa Hyatt Regency Baytown Houston, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Jotkut kaupungin tärkeimmistä nähtävyyksistä ovat vain lyhyen matkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 415m paikasta Bayland Park, 977m paikasta W.C. Britton Park ja 628m sijainnista Missouri Street Church of Christ. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Lähin lentokenttä on William P. Hobbyn lentoasema, jonne pääset autolla 29 min kuluttua. Lähin rautatieasema, Houston Station, on 33 min ajomatkan päässä hotellista. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"還可以,就是比較偏。海景房。景色還可以的。遠離市區,就在石化區邊上。水景房,停車位充足。。不用擔心啊哈哈"
Mahtava
103 arvostelua
9,5/10
1 yö
Alkaen 584 AED
Tarkista saatavuus
89
Hotellit kohteessa Harrisin piirikunta
Kohteessa Houston sijaitseva Holiday Inn HOUSTON NE - BUSH AIRPORT AREA by IHG on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten myyntiautomaatti. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"已經是第二次入住這家酒店了。酒店距離機場很近,但是沒有飛機的喧囂。衞生狀況良好,早餐也很豐富,對比之前訂過的其他酒店,這裏最大的優勢就是安靜和乾淨。但前台也相對高冷,沒有其他酒店熱情。"
Mahtava
49 arvostelua
9,6/10
1 yö
Alkaen 306 AED
Tarkista saatavuus
73
Hotellit kohteessa Harrisin piirikunta
Hyatt Place Houston/Galleria on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa uima-allas katolla. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy myyntiautomaatti-palveluun. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää parkkipaikkaa.

"Very clean and spacious rooms. Location is fantastic. Also valet parking is available at $35 per night. Value for money. Would definitely go back"
Erittäin hyvä
136 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 409 AED
Tarkista saatavuus
61
Hotellit kohteessa Harrisin piirikunta
Kohteessa Houston sijaitseva Courtyard Houston Westchase on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha-palveluun. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää parkkipaikkaa.

"When we arrived at our first room, we did a walk through. We found the air in the room musty and unpleasant. The toilet was unclean. We immediately went to ask the hotel receptionist for another room or to have someone come and clean it. We were given a second room. The second room had a burned out lamp, with a melted plastic globe, and a non-functioning phone. Once again, we asked the hotel receptionist to send someone to replace the lamp and to connect a working telephone. We got a third room. The third room was cleaner, better smelling, and the phone and lamps were working ok. There was a leaking faucet in the tub, but we were fine with that. I was glad the hotel receptionist was helpful in getting us cleaner room, with better working devices. Sadly, the next day, I asked for an office area where I could use a computer and internet, and they said the computer was not working."
Erittäin hyvä
105 arvostelua
8,2/10
1 yö
Alkaen 247 AED
Tarkista saatavuus
69
Hotellit kohteessa Harrisin piirikunta
MD Anderson Cancer Center ja NRG Stadium sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 8,1 km:n päässä kohteesta Toyota Center ja 8,5 km:n päässä kohteesta Houston Convention Center. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas, poreallas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja ja televisio yleisissä tiloissa. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja kahvila. Palveluihin kuuluu myös baari/aulabaari ja allasbaari, joissa voit rentoutua raikkaan juoman parissa. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.30–9.00 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, ympäri vuorokauden auki oleva business center ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Kaikissa 141 huoneessa on ilmastointi, mikroaaltouuni sekä äly-tv:t. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy kylpyamme tai suihku ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu tallelokero, kahvin-/vedenkeitin ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Being in the Texas Medical Center, I was there for medical purposes. The staff was very friendly and accomodating. The room was clean."
Mahtava
116 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 547 AED
Tarkista saatavuus
93
Hotellit kohteessa Harrisin piirikunta
Westheimer Road ja Memorial Park (puisto) sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 7,1 km:n päässä kohteesta MD Anderson Cancer Center ja 7,3 km:n päässä kohteesta NRG Stadium. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja. Hyödynnä ilmaiset kuljetukset 3.00 mailia säteellä. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 2 ravintolaa. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina) ja kahvila. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen buffetaamiainen on saatavilla viikonloppuisin klo 7.00–11.00. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, express-sisäänkirjautuminen ja express-uloskirjautuminen. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 3 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuoneita. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Kaikkien 388 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja äly-tv:t. Tarjolla on maksuton internetyhteys (langaton ja kiinteä), ja mukavuuksiin kuuluu myös videopelikonsoli ja kaapelikanavat. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, designer-hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone) ja työpöytä.

"前払いしているのにダブルでカード請求してくるわ、支払いキャンセルの依頼メールも無視してくるわ、ヒルトンとは思えない対応で最悪です。こんなホテルに泊まってツイテナイ。 They double charged my card even though I paid in advance, they ignored my email request to cancel the payment, and they are not a Hilton and are the worst to deal with. I'm not happy to stay at such a hotel."
Erittäin hyvä
122 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 333 AED
Tarkista saatavuus
46
Hotellit kohteessa Harrisin piirikunta
Topgolf Houston - Katy ja Ashton Gardens sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 8,8 km:n päässä kohteesta Bear Creek Pioneers Park ja 11,6 km:n päässä kohteesta Typhoon Texas. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja hääpalvelut. Hyödynnä ilmaiset kuljetukset 5 mailia säteellä. Platform Grill palvelee majoituspaikan asiakkaita tai voit hyödyntää majoituspaikan myymälän. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Lisämaksullinen buffetaamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.00–9.00 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on business center, express-uloskirjautuminen ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 283 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuone. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 134 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu korkealuokkaiset TV-kanavat. Maksuton internetyhteys (langaton ja kiinteä) pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, sadesuihkupää ja ilmaiset hygieniatuotteet. Varusteluun kuuluu tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone), työpöytä ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Very good location and services, recommends to other travelers to Houston."
Erittäin hyvä
40 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 327 AED
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Harrisin piirikunta
Hotel Ylem sijaitsee keskustassa, ja NRG Park ja MD Anderson Cancer Center 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 4 km:n päässä kohteesta Houston Zoo and Hermann Park ja 4,9 km:n päässä kohteesta The Houston Museum of Natural Science. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja takka aulassa. Tämän hotellin palveluihin kuuluu juhlasali ja myyntiautomaatti. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.30–9.30. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva business center, express-sisäänkirjautuminen ja express-uloskirjautuminen. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 70 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuone. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 79 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu 42-tuumainen taulutelevisio ja satelliittikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä, kahvin-/vedenkeitin ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"The room was filthy microwave was disgusting bathroom sink was disgusting it reeked of smoke even tho it was a non smoking room. My husband and I was extremely disappointed an dissatisfied the headboard was disgusting it was a complete disaster a 190 bucks down the drain"
Erittäin hyvä
106 arvostelua
8,1/10
1 yö
Alkaen 291 AED
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Baarit tarjoavat hotellit kohteessa Harrisin piirikunta

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Harrisin piirikunta

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

Hilton Americas - Houston

9,0/10
Mahtava
Lähetetty30.9.2024
Vieraskäyttäjä
I am very grateful for the opportunity to stay this hotel, mainly because of the CCIM conference held here. However, since I registered a bit late, I wasn’t able to get the special discount. The check out service man is excellent. The staff guided and assist me, I believe this is the great example of what makes a hotel truly outstanding.
Hinta yötä kohden alkaen:508 AED

SpringHill Suites Houston InterContinental Airport

9,0/10
Mahtava
Lähetetty7.11.2023
Terrance Xu
Shuttle bus from airport from 5am to 11:30pm, 30mins/bus No free water , but have tap water at Gym at level 1 Toothbrush should have but when I there , out of stock , very surprise and have to buy from supermarket at own cost , so cross finger for that Gym is tiny but enough for daily workout Breakfast simple but very good for health House keeping is not by daily but upon request , surprise me again Good hotel , friendly staff and good housekeeping , u know what I mean
Hinta yötä kohden alkaen:497 AED

Hyatt Regency Houston/Galleria

8,7/10
Erittäin hyvä
Lähetetty10.12.2024
Vieraskäyttäjä
The room is clean, very accessible to Galleria. It will be great if they can provide toiletries
Hinta yötä kohden alkaen:497 AED

Hampton Inn Houston Downtown

8,4/10
Erittäin hyvä
Lähetetty4.9.2023
FengLT0571
舒適,有早餐,水 咖啡無限喝,位置方便,離會議中心近。
Hinta yötä kohden alkaen:456 AED

Super 8 by Wyndham Houston/Webster/NASA

8,1/10
Erittäin hyvä
Lähetetty4.6.2025
Vieraskäyttäjä
Has soon as I got into the room the TV wasn't working and there were no instructions on how to work it. When I tried calling the front desk to no one answered. I called several times and still no one answered. I had to finally walk down to the front desk to get someone to talk with. I was told how to get it to work and then was told I would have to this EVERY time I turned on the TV. I was also very disappointed the the ”free breakfast.” It was only pancakes, no other options or fresh fruit. I would have rather paid a bit more for a better experience. Wasn't worth the headaches.
Hinta yötä kohden alkaen:202 AED

Four Points by Sheraton Houston West

8,0/10
Erittäin hyvä
Lähetetty15.3.2026
Vieraskäyttäjä
The overall stay was ok. However the bar being closed over the Weekend was very poor. Pool closed because of seasonal issue. There were hardly any staff members around for any assistance. WiFi was there but not explained anywhere. I now understand why President Trimp wants to change the water pressure for showers. That should be called a rain mist washing facility, not really a shower. Once in a while the elevator did not work. The price was ok. It was generally very quiet. I would come again. Just would nor expect anything extraordinary.
Hinta yötä kohden alkaen:400 AED

Hilton Houston Westchase

7,6/10
Hyvä
Lähetetty8.1.2025
Vieraskäyttäjä
I booked this hotel with breakfast together but when I check in, front desk said no record about booking with breakfast and asked me to call the agent to call back the hotel for confirmation even when I showed the booking letter with full booking information. I felt I’m not welcome and told her this is their job to clarify instead of me. Anyway, she issued me the breakfast vouchers even not willing to. And the next morning there is an envelope with breakfast vouchers inside left under my door. I felt they are very careless on doing things. Others hotel facilities and stuffs are good!
Hinta yötä kohden alkaen:425 AED

Crowne Plaza HOUSTON MED CTR-GALLERIA AREA by IHG

7,6/10
Hyvä
Lähetetty17.6.2025
Vieraskäyttäjä
房間很大,兩張大床一張沙發,空調製冷挺好。房間有小冰箱,樓道有製冰機,環境很安靜。唯一的缺點是不能開窗。不過休斯頓的酒店似乎都不能開窗。
Hinta yötä kohden alkaen:211 AED

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Harrisin piirikunta?

Harrisin piirikunta tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Club Quarters Hotel in Houston (alkaen 319 AED), Crowne Plaza HOUSTON MED CTR-GALLERIA AREA by IHG (alkaen 213 AED) ja Ramada by Wyndham Houston InterContinental Airport East (alkaen 199 AED) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Harrisin piirikunta hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Harrisin piirikunta keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 953 AED, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 929 AED.

Mitkä ovat kohteen Harrisin piirikunta suositellut ylelliset hotellit?

Harrisin piirikunta tarjoaa useita ylellisiä hotelleita erilaisin tyylein, Marriott Marquis Houston (alkaen 831 AED) ja Hotel Granduca Houston (alkaen 915 AED) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä hotellit kohteessa Harrisin piirikunta tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa Harrisin piirikunta tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä hotellit kohteessa Harrisin piirikunta tarjoavat uima-altaan?

Mitkä hotellit kohteessa Harrisin piirikunta tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Club Quarters Hotel in Houston (alkaen 319 AED), Crowne Plaza HOUSTON MED CTR-GALLERIA AREA by IHG (alkaen 213 AED) ja Wingate by Wyndham Humble/Houston InterContinental Airport (alkaen 207 AED) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä hotellit kohteessa Harrisin piirikunta tarjoavat huippuluokan kylpyläpalveluita?

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Harrisin piirikunta on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Harrisin piirikunta hotellit ja tietoa aiheesta Baarit

Hotellien lukumäärä148
Arvosteluiden lukumäärä14,808
Korkein hinta5 862 AED
Edullisin hinta441 AED
Keskimääräinen hinta (arkisin)953 AED
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)929 AED