Cha Am

Baarilliset hotellit kohteessa Cha Am

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Cha Am palvelulla Baarit.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Parhaat baarilliset hotellit kohteessa Cha Am

Tutustu Baarit -hotellivalikoimaan kohteessa Cha Am
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
อวิญานา หัวหิน
Hotellit kohteessa Cha-amin alapiiri,Cha Am
Valikoidut tilat:Kylpylä, Ravintola
Mahtava
302 arvostelua
9,5/10
1 yö
Alkaen 55 EUR
Tarkista saatavuus
99+
โรงแรมโกลเด้นบีช
Hotellit kohteessa Cha-amin alapiiri,Cha Am
Golden Beach Cha-Am Hotel sijaitsee merenrannalla, ja Cha Amin ranta ja Cha-amin keskiviikon iltamarkkinat 10 minuutin ajomatkan päässä. Tämä rannalla sijaitseva hotelli sijaitsee 3,7 km:n päässä kohteesta Cha Amin sairaala ja 4,3 km:n päässä kohteesta Cha-amin metsäpuisto. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja pelihalli/-huone. Nauti ruoista hotellin ravintolassa nimeltä Coral Restaurant, joka on yksi majoituspaikan 2 ravintolasta. Tämän ravintolan erikoisuuksiin kuuluu kansainvälinen keittiö. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina) ja kahvila. Rentoudu nauttimalla pari drinkkiä baarissa or allasbaarissa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on business center, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Kaikkien 203 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja LCD-televisio. Jokaisessa huoneessa on parveke. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja tohvelit.

"Golden Beach Cha‑Am Hotel is a solid, budget-friendly beachside option in Cha-Am—ideal for families or travelers seeking relaxation rather than luxury. If you prioritize spacious rooms, hearty breakfast, and a quiet stretch of beach over modern style, this hotel delivers. Keep in mind it’s an older property, so if you expect sleek interiors or fast Wi-Fi, consider more updated accommodations elsewhere. For Chiang-Am’s relaxed, Thai-centric holiday pace, many guests find this hotel fits the bill."
Erittäin hyvä
148 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 23 EUR
Tarkista saatavuus
99+
สปริงส์ฟิลด์ แอทซี รีสอร์ท แอนด์ สปา
Hotellit kohteessa Cha-amin alapiiri,Cha Am
Valikoidut tilat:Kahvila, Kylpylä, Ravintola
Mahtava
165 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 65 EUR
Tarkista saatavuus
99+
โรงแรมดุสิตธานี หัวหิน
Hotellit kohteessa Cha-amin alapiiri,Cha Am
Yrityksen Cha Am:ssa Cha-amin alapiiri sijaitseva Dusit Thani Hua Hin on sijoitettu vastaamaan huvi- tai työmatkailijoiden tarpeisiin. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Hemmottele itseäsi vierailemalla kiinteistön hintaan kuuma lähde. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä sijaitsevissa kohteissa kylpylä, hierontahuone, auringonottoalue tai sauna. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tämä majoitusliike tarjoaa squash-kenttä, tenniskenttä ja golfkenttä, mikä antaa sinulle paljon mahdollisuuksia pysyä kunnossa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tästä lomakohde:sta löydät myös palvelut, kuten puutarha ja lasten leikkipaikka. Tämä kiinteistö tarjoaa myös valuutanvaihto, matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"Very disappointed on my 2nd stay with this hotel. I used to like but I will try other hotel next round. 1.) Room was not ready when we arrived after 3pm. 2.) Housekeeping not done well. Bedsheet was not tucked into the bed 3.) Towel not clean 4.) They moved all house guests to thai restaurant for breakfast. Didn't like the place. Small and food not refilled fast once run out. Used plates on table was not cleared fast. It was due to wedding events. Unfortunate and disappointed. The photo I attached was breakfast on first day. Nice ambience but not 2nd day. Didn't enjoy my stay. Didn't expect the cleanliness fall below my expectation for dusit thani brand."
Mahtava
395 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 78 EUR
Tarkista saatavuus
83
โรงแรมวินโดว์แอทซีชะอำ
Hotellit kohteessa Cha-amin alapiiri,Cha Am
Valikoidut tilat:Ravintola
Mahtava
68 arvostelua
9,4/10
1 yö
Alkaen 33 EUR
Tarkista saatavuus
99+
ชะอำ มาย เฮ้าส์
Hotellit kohteessa Cha-amin alapiiri,Cha Am
Tutustu kaikkeen, mitä Cha-amin alapiiri tarjoaa oleskelusi aikana kohteessa Cha am MY House Resort. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Koe Thaimaalainen keittiön maut paikan päällä olevassa ravintola:ssa. Haluatko napata jotain juotavaa? Suuntaa omaan baari- tai kahvila-ravintolaan. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy kirjasto-palveluun. Lisämukavuutta lisäävät myös maksuton matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Just the one night, good for our needs, it's on a beer bar street so it's pretty noisy until midnight, didn't bother us as we were playing pool in the opposite the hotel, didn't use the pool but it looks good 😁, breakfast served in a sister restaurant at the end of the soi (1 minute walk) we had the pad krapow which was really good, great value for money with two breakfasts included 👍"
Erittäin hyvä
208 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 12 EUR
Tarkista saatavuus
99+
บาบา บีช คลับ หัวหิน ชะอำ ลักชัวรี พูลวิลลา บาย ศรีพันวา
Hotellit kohteessa Cha-amin alapiiri,Cha Am
Valikoidut tilat:Yökerho, Kylpylä, Ravintola
Mahtava
116 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 82 EUR
Tarkista saatavuus
99+
ทริปเปิล ทรี บีซ รีสอร์ท
Hotellit kohteessa Cha-amin alapiiri,Cha Am
Valikoidut tilat:Minibaari, Ravintola
Mahtava
45 arvostelua
9,6/10
1 yö
Alkaen 70 EUR
Tarkista saatavuus
70
โรงแรมเมธาวลัย ชะอำ
Hotellit kohteessa Cha-amin alapiiri,Cha Am
Cha Amissa sijaitsevaan Methavalai-hotelliin kuuluu ulkouima-allas ja ilmainen WiFi. Majoitustiloissa on satelliitti-tv, ilmastointi ja jääkaappi. Omassa kylpyhuoneessa on suihku ja kylpyamme. Muita mukavuuksia ovat minibaari ja oleskelualue. Methavalai-hotellissa on kuntokeskus, yhteinen lounge ja matkatavarasäilytys. Saatavilla on myös ilmainen pysäköintimahdollisuus. Maruekkhathaiyawan-palatsi on 2,2 km:n päässä ja Ban Cha-amin rautatieasema 2,4 km:n päässä. Lomakeskus on 20 km:n päässä Hua Hinin lentoasemalta.

"10/10 avuliaalle ja tehokkaalle vastaanottohenkilökunnalle ja parkkipaikalle 10/10 sijainnista rannalla 7/10 perhehuoneen siisteydestä (tilava, mutta sohva oli erittäin pölyinen ja likaa pääsi paitojamme päälle) Emme tienneet, miksi kaikkien paitojen takana oli harmaita pölyjä, ja myöhemmin huomasimme. Teidän palvelijat eivät ole siivoaneet huoneen kulmia, pölynneet tuoleja ja sohvaa eivätkä siivoaneet wc:n pohjan lähellä, joten se jätti hajun. Siivosimme sen saapuessamme. 10/10 television koon ja toiminnan suhteen"
Mahtava
151 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 35 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Coral Tree Villa Hua Hin คอรัลทรี วิลล่า หัวหิน
Hotellit kohteessa Cha-amin alapiiri,Cha Am
Coral Tree Villa Huahin sijaitsee kaupungin Cha Am alueella Cha-amin alapiiri, ja se tarjoaa loistavan oleskelukokemuksen huvi- tai työmatkoille. Jos haluat ladata akkujasi tai vain rentoutua, käy kiinteistön kylpylä-, hierontahuone- tai auringonottoalue-tiloissa. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Talon sisäinen kahvila on täydellinen paikka viettää aikaa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten parila, puutarha ja teehuone. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"The hotel boasts a prime location and well-appointed rooms with high functionality. However, the lack of maintenance has resulted in a decline in the condition of some facilities. To elevate its status to a high-class establishment, improvements are essential in both the culinary offerings and overall service quality."
Hyvä
103 arvostelua
7,7/10
1 yö
Alkaen 30 EUR
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Baarit tarjoavat hotellit kohteessa Cha Am

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Cha Am

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

Lullaby the Sea Hua Hin

9,5/10
Mahtava
Lähetetty16.3.2025
Fangkung Teavel
Lullaby the Sea Hua Hin – ที่พักสุดสบาย เงียบสงบ ติดทะเล Lullaby the Sea Hua Hin เป็นที่พักที่ให้ความรู้สึกผ่อนคลายและเป็นส่วนตัวมาก ๆ แม้เข้าพัก 3 คน ก็ไม่รู้สึกอึดอัดเลย บรรยากาศเงียบสงบ เหมาะสำหรับการพักผ่อนจริง ๆ ตัวโรงแรมติดชายหาดที่คนไม่พลุกพล่าน ทำให้ได้สัมผัสทะเลแบบส่วนตัวสุด ๆ ห้องพักมีให้เลือกหลากหลาย ราคาอาจจะสูงหน่อย แต่ถือว่าคุ้มค่าเมื่อเทียบกับสิ่งที่ได้รับ แอร์เย็นฉ่ำ ที่นอนนุ่มสบาย จากุซซี่ดีมาก แช่น้ำผ่อนคลายสุด ๆ ห้องน้ำกว้างขวาง สิ่งอำนวยความสะดวกครบครัน มีเครื่องชงกาแฟพร้อมแคปซูล ขนมทานเล่น และอาหารเช้าที่อร่อยมาก โดยเฉพาะกาแฟสด เราจัดไปวันละสองแก้ว ลาเต้ร้อนคือดี! มีกิจกรรมให้ทำ เช่น ปั่นจักรยานเล่นรอบที่พัก แต่ถ้ามีจักรยานให้บริการมากกว่านี้จะดีมาก Smart TV ดู Netflix และ YouTube ได้แบบจุใจ นอกจากนี้ยังมีโต๊ะทำงานพร้อมปลั๊กไฟเพียงพอ เหมาะกับคนที่ต้องการพักผ่อนและทำงานไปพร้อมกัน โดยรวมแล้ว เป้นที่พักที่ใส่ใจรายละเอียดเล็กๆ น้อยๆได้ดีมาก เป็นที่พักที่ให้ความรู้สึกผ่อนคลายสุด ๆ เหมาะสำหรับคนที่ต้องการมาพักแบบชิล ๆ ติดทะเล เงียบสงบ ไม่วุ่นวาย พนักงานบริการดี น่ารักมาก
Hinta yötä kohden alkaen:60 EUR

Vala Hua Hin - Nu Chapter Hotels

9,4/10
Mahtava
Lähetetty31.7.2025
TheBingdom
The pool was the best part of this hotel. Super big and clean, also very functional. Hotel has a beautiful design and layout, very family-friendly, quiet, and IG-worthy. Service was excellent, amenities are great. The restaurant serves great food, but the variety could be a increased a bit more, also quite pricey for lunch/dinner. If you don't have transportation, then this location could be a bit difficult to go out and explore. The biggest draw back to this hotel is the lack of a beach. Rocky shores is what you'll find most times. When the tide recedes, you can go out and walk on wet sand but nothing like an actual beach where you can hangout.
Hinta yötä kohden alkaen:89 EUR

The Palayana Hua Hin

9,4/10
Mahtava
Lähetetty12.8.2025
Vieraskäyttäjä
The room is very spacious, clean and comfortable. They have free fresh cookies everyday and delicious. The environment is chill and beautiful, we had a good time staying there.
Hinta yötä kohden alkaen:52 EUR

Sheraton Hua Hin Resort & Spa

9,2/10
Mahtava
Lähetetty4.8.2025
Jaspezara
Sheraton Hua Hin is a beautiful resort by the beach of Hua Hin, 3 hours drive from BKK. There were so many scenic angles wherever I walked. The breakfast spread was great, the rooms were good. The design of the hotel is very thoughtful, with pathways on the outer perimeter for golf carts to travel on. Food at Salas was surprisingly reasonably priced, and deliciously made. We were here for a wedding and the event team was great as well. However, there are details that were disappointing for a 5 star hotel. Yesterday around 12 noon (Sunday 3rd Aug 2025), I went into the women toilet by the pool, under the elephant statues and somebody had made a big, dirty mess inside and the toilet couldnt flush properly. It was disgusting and smelled really bad. This shows a lack of cleanliness maintenance and regular checks of the toilet. Secondly, the housekeeping team came to make up my room on the 2nd day (Sat 2nd Aug), took away the floor mats and never replaced them. The toilet incident really ruined the impression of this hotel for me. 😔
Hinta yötä kohden alkaen:73 EUR

Ace of Hua Hin Resort

9,2/10
Mahtava
Lähetetty4.8.2025
U.S.C.
It’s one of our best stays in HH and we’ve stayed in different properties in our many visits. Ace of HH stands out not only on its beauty and direct beach access, but more importantly the friendliness and dedication of all staff members from the General Manager to the pool assistant, server at the breakfast to the cleaning lady. We were well taken care of and the staff genuinely cared for us. It was a great stay and we truly enjoyed it!
Hinta yötä kohden alkaen:62 EUR

Avani+ Hua Hin Resort

9,1/10
Mahtava
Lähetetty16.1.2025
Vieraskäyttäjä
Felt at ease and welcomed from the first day we checked in the hotel. It was during the busy christmas period, but the hotel staff were very patient and service oriented. Facilities were very kid-friendly, which our toddler absolutely loved. Breakfast had a good spread, and the room service was attentive to all our needs.
Hinta yötä kohden alkaen:87 EUR

Veranda Resort & Villas Hua Hin Cha Am

9,1/10
Mahtava
Lähetetty29.12.2025
SoonyP
Great service especially from security guard who always helpful when we crossing the road or parking. Restaurant staff also very attentive.
Hinta yötä kohden alkaen:71 EUR

SO/ Sofitel Hua Hin

8,7/10
Erittäin hyvä
Lähetetty1.2.2025
Anonyymi käyttäjä
This is the best pet friendly in Cha-am. Pet can use almost everywhere in the hotel. The hotel well prepare pet food, wet tissue and plastic bag. We love this place and will bring my dog here soon.
Hinta yötä kohden alkaen:90 EUR

The Regent Cha am Beach Resort, Hua Hin

8,4/10
Erittäin hyvä
Lähetetty6.9.2025
Kungy
We stayed for 4 nights. The first 3 nights were wonderful. The hotel felt very quiet and peaceful, with only about 5 people at most in the swimming pool. But on the last night, things changed as more guests arrived for the long Thai holiday weekend. In the morning of our checkout, we went down for breakfast and were shocked to find the main dining room completely full. A staff member directed us to another dining area on the left wing of the hotel, while our room was in the right wing so it was already quite a walk. Unfortunately, that dining room was also overcrowded. Tables that had just been vacated weren’t cleared yet, the buffet lines were extremely long and even fried eggs couldn’t come out fast enough. The whole atmosphere felt chaotic, with staff rushing around but not really keeping up. We ended up sitting and waiting for a while, but it didn’t help! More and more guests kept coming down and the lines only grew longer. It was disappointing that the hotel didn’t seem prepared to handle the crowds, especially since they would have known in advance about the long weekend.
Hinta yötä kohden alkaen:46 EUR

Radisson Resort & Spa Hua Hin

8,3/10
Erittäin hyvä
Lähetetty30.10.2023
Vieraskäyttäjä
Aamiainen on erittäin herkullinen. Mutta se sattui samaan aikaan loman kanssa. Taloudenhoitaja ei pystynyt siivoamaan huonetta ajoissa, ja odotti melkein 3 tuntia huoneen saamista. Suosittelen käymään arkisin 😭😭😭
Hinta yötä kohden alkaen:36 EUR

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Cha Am?

Cha Am tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Radisson Resort & Spa Hua Hin (alkaen 37 EUR), Centara Life Cha-Am Beach Resort Hua Hin (alkaen 33 EUR) ja Dusit Thani Hua Hin (alkaen 82 EUR) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Cha Am hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Cha Am keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 197 EUR, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 225 EUR.

Mitkä ovat kohteen Cha Am suositellut ylelliset hotellit?

Cha Am tarjoaa useita ylellisiä hotelleita erilaisin tyylein, Radisson Resort & Spa Hua Hin (alkaen 37 EUR), Dusit Thani Hua Hin (alkaen 82 EUR) ja Aviyana Hua Hin (alkaen 67 EUR) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä hotellit kohteessa Cha Am tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Radisson Resort & Spa Hua Hin (alkaen 37 EUR),Dusit Thani Hua Hin (alkaen 82 EUR) ja Aviyana Hua Hin (alkaen 67 EUR) tarjoavat laadukkaan aamiaisen. Aloita päiväsi maukkaalla aamiaisella!

Mitä hotelleita kohteessa Cha Am suositellaan lasten kanssa matkustaville?

SO/ Sofitel Hua Hin (alkaen 102 EUR) soveltuu erittäin hyvin perhematkalaisille. Nauti matkasta yhdessä lasten ja muiden perheenjäsenten kanssa!

Mitkä hotellit kohteessa Cha Am tarjoavat kuntosalitiloja?

Radisson Resort & Spa Hua Hin (alkaen 37 EUR), Asia Cha-am Hotel (alkaen 22 EUR) ja Dusit Thani Hua Hin (alkaen 82 EUR) tarjoavat kuntosalitiloja. Tyydytä kuntoilutarpeesi jopa matkoilla ollessasi!

Mitkä hotellit kohteessa Cha Am tarjoavat uima-altaan?

Radisson Resort & Spa Hua Hin (alkaen 37 EUR), Asia Cha-am Hotel (alkaen 22 EUR) ja Centara Life Cha-Am Beach Resort Hua Hin (alkaen 33 EUR) ovat hotelleita, jotka tarjoavat uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa Cha Am tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Radisson Resort & Spa Hua Hin (alkaen 37 EUR), Asia Cha-am Hotel (alkaen 22 EUR) ja Centara Life Cha-Am Beach Resort Hua Hin (alkaen 33 EUR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä hotellit kohteessa Cha Am tarjoavat kuumia lähteitä?

Haluatko kokea kuumat lähteet hotellillasi? Dusit Thani Hua Hin (alkaen 82 EUR) tarjoaa kuumia lähteitä. Varaa nyt!

Mitkä hotellit kohteessa Cha Am tarjoavat huippuluokan kylpyläpalveluita?

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Cha Am on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Cha Am hotellit ja tietoa aiheesta Baarit

Hotellien lukumäärä42
Arvosteluiden lukumäärä5,511
Korkein hinta1 606 EUR
Edullisin hinta35 EUR
Keskimääräinen hinta (arkisin)197 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)225 EUR