Homm Sukhumvit34 Bangkok
Valitse päivämäärä
-
Valitse päivämäärä
1 yö
Homm Sukhumvit34 Bangkok

Homm Sukhumvit34 Bangkok

Yksityinen isäntä
Näytä kartalla
Hintatakuu
Kohokohdat
maksuton vienti asemalle
Ilmainen bussikuljetus
Upeat näköalat
Ihanteellinen sijainti
Ulkona sijaitseva suolavesiallas
+3 lisää
Mukavuudet
Kaikki mukavuudet
Majoituspaikan kuvaus
Näytä enemmän
Puhtaus9,1
Mukavuudet8,4
Sijainti8,1
Palvelu8,5
Ympäristö
Metro: Thong Lo
(850m)
Metro: Phrom Phong
(1,3km)
Lentokenttä: Don Muangin kansainvälinen lentoasema
(27,9km)
Juna: Khlong Tan
(4,1km)
Juna: Asoke
(5,0km)
Maamerkit: Yunomori Onsen & Spa Sukhumvit Soi 26
(790m)
Näytä kartalla
1

Superior-huone, king-size-vuode tai kaksi erillistä vuodetta

1 King-parivuode tai 2 Yhden hengen vuode
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Päivittäinen siivous
Kylpypyyhe
Vipuovenkahvat
Kylpyamme tai suihku
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
6

Deluxe-huone

1 Parivuode
34 m² | Kerros: 2-9
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
Minibaari
Päivittäinen siivous
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
6

Superior-huone

1 Parivuode tai 2 Yhden hengen vuode
30 m² | Kerros: 2-9
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Yksityinen kylpyhuone
Päivittäinen siivous
Kylpypyyhe
Vipuovenkahvat
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
5

Superior Double -huone

1 King-parivuode
30 m² | Kerros: 2-9
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
Päivittäinen siivous
Kylpypyyhe
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
5

Superior kahden hengen huone

2 Yhden hengen vuode
30 m² | Kerros: 2-9
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
Päivittäinen siivous
Kylpypyyhe
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
6

Premier-huone

1 Parivuode
34 m² | Kerros: 2-9
Kiinteä ikkuna
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
Minibaari
Päivittäinen siivous
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
8

Junior-sviitti

1 Parivuode
45 m² | Kerros: 2-9
Kiinteä ikkuna
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
Minibaari
Päivittäinen siivous
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
7

Executive-sviitti

1 King-parivuode
75 m² | Kerros: 2
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
Minibaari
Päivittäinen siivous
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
6

Yhdistelmähuone perheelle

1 King-parivuode ja 2 Yhden hengen vuode
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
Päivittäinen siivous
Kylpypyyhe
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
Piilota huonetyypit

Vahvistetut arvostelut
Keskimääräinen hinta vastaavissa majoituspaikoissa kohteessa Bangkok
Arvosteluissa mainitaan usein
berberberber
11. elokuuta 2026
This hotel is tugged away in a small alley in Sukhumvit area, rooms are large and very cozy. Would love to stay here again
Käännä
Anonyymi käyttäjä
6. elokuuta 2026
Clean and spacious room with plenty of parking. However, the hotel is quite far from the BTS station, the staff were not very friendly, and the old TV does not support YouTube or Netflix.
Käännä
Vieraskäyttäjä
25. kesäkuuta 2026
Very clean and comfortable hotel in middle of Sukhumvit area, can stay chill here after long tired day. Convenient to other places. They provide shuttle bus to BTS every 30 mins.
Käännä
WINSON CHUA 8885
3. heinäkuuta 2026
这里很漂亮 也很方便 swimming pool is very clean and the service is great every 30minit have free shuttle service
Käännä
JohnTai
7. kesäkuuta 2026
i have a really great time to stay in here, the staff & managers all are friendly, room are super clean & the bed are very comfortable❤️ love it
Käännä
Little.Ploy
23. toukokuuta 2026
Pro: Large room , comfortable bed, drssing zone , wifi connection , good service from staff Con: no 7-11 nearby ( walkable ) , toilet bowl water pressure not so strong , tv is not smart tv ( only can do mirror)
Käännä
Anonyymi käyttäjä
8. heinäkuuta 2026
great stay at the hote. staff was incredibly friendly. the hotel has a great location near the city center
Käännä
Miro82
16. toukokuuta 2026
the biggest plus were the blinds. room gets do dark wake up 9 thinking it's 4 🤣 apart from that super comfortable bed. nice spacious bathroom. good size closet. and of course staff that goes far beyond to make your stay comfortable. close to skytrain too. would stay again 100%
Käännä
Vieraskäyttäjä
1. toukokuuta 2026
I am dissapoibted about this hotel sửvice and concept, possibly called a chargeable, minimart hotel, surrounded display chargeable items and price signages. Photos on advertising and on app were much different in reality . It’s very inconvenient because there’s no nearby 7-11 shop. Breakfast is poor and not good quality, potatoes seems left over days, many flies around table :( :( :( . Look at the faces of receptionist like crawling :( :( , they all talk about POLICIES to guests , there mouth statement “this mid my hotel policy, sir” Only room is comfortable , but no toiletries full setup, if you need a cotton busks you must have stepped down to reception to beg for.
Käännä

Palvelut ja mukavuudet

BAO Eatery
Tyyli: A la carte
Avoinna: Aamiainen,Lounas,Päivällinen
Tunnelma: Perhe,Perinteinen
Aukioloajat: [Ma - To,Su] 07:00-22:00,[Pe - La] 07:00-23:59

Majoituspaikan käytännöt

Sisään- ja uloskirjautumisajat
Sisäänkirjautuminen: klo 15:00 jälkeen
Uloskirjautumisaika: ennen 12:00

Vastaanoton aukioloajat: Ympärivuorokautinen

Lapsia koskevat käytännöt
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita tähän majoituspaikkaan.
Lisämaksuja voidaan periä lapsista, jotka käyttävät huoneessa olevia vuoteita. Lisää lasten lukumäärä saadaksesi tarkemman hinnan.

Pinnasängyt ja lisävuoteet
Lisävuodetta ja pinnasänkyä koskevat käytännöt voivat vaihdella huonetyypin mukaan. Katso lisätietoja huonetyypin tiedoista.

Aamiainen
KeittiöAmerikkalainen,Aasialainen
TyyliA la carte
Aukioloajat[Ma - Su] 07:00-11:30 Avoinna
IkäMaksu
Aikuinen
Ota yhteyttä hotelliin
Lisämaksut aamiaisesta eivät sisälly kokonaishintaan, ja ne on maksettava majoituspaikassa.

Vakuusmaksukäytännöt
VakuusmaksuVakuusmaksu vaaditaan
VakuusmaksutavatVeloitetaan kiinteä summa (3 000,00 THB (noin 78,22 EUR)).
VakuusmaksutavatTämä kiinteistö hyväksyy luottokortit ja käteisen
Vakuusmaksun hyvitysVakuusmaksu palautetaan alkuperäiselle maksutilille 14 päivän kuluessa uloskirjautumisesta.

Lemmikkieläimet
Lemmikit eivät ole sallittuja

Ikävaatimukset
Sisäänkirjautuvan pääasiallisen vieraan täytyy olla vähintään 18-vuotias.

Maksaminen hotellilla

Yksityisen toimijan hallinnoima
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen toimija. Yksityisellä toimijalla tarkoitetaan osapuolta, joka vuokraa yhtä tai useampaa kiinteistöä tarkoituksiin, jotka eivät liity hänen elinkeino-, liike- tai ammattitoimintaansa.

Oikeudelliset tiedot
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen isäntä. Yksityisellä isännällä tarkoitetaan osapuolta, joka vuokraa yhtä tai useampaa kiinteistöä tarkoituksiin, jotka eivät liity hänen elinkeino-, liike- tai ammattitoimintaansa. Yksityisiä isäntiä ei pidetä elinkeinonharjoittajina, eikä EU:n kuluttajalainsäädäntöä välttämättä sovelleta näihin varauksiin.

Majoituspaikan kuvaus

Hotellin paikallinen nimi: โฮม สุขุมวิท34 กรุงเทพฯ
  • Avattu: 2022
  • Uudistettu: 2024
  • Huoneiden lukumäärä: 148
Puhelin:+66-2-4838999
Sähköposti:Reservations-Sukhumvit34@hommhotels.com
Kun yövyt hotellissa Homm Sukhumvit34 Bangkok, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kohteeseen Khlong Toei.
Tässä kiinteistössä on uima-allas, mukaan lukien suolavesiallas. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata.
Koe perinteinen-ilmapiiri talon ravintolaissa. Pysäköintihetkellä siemaile drinkkiä baari:ssa tai piristä aistejasi kahvilla kahvila:ssa.
Lisämukavuutta lisäävät myös maksuton matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu.
Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

Saatat miettiä

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat hotellissa Homm Sukhumvit34 Bangkok?

Sisäänkirjautumisaika hotellissa Homm Sukhumvit34 Bangkok on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

Onko hotellissa Homm Sukhumvit34 Bangkok uima-allas?

Kyllä, hotellissa Homm Sukhumvit34 Bangkok on uima-allas.

Ovatko lemmikkieläimet sallittuja hotellissa Homm Sukhumvit34 Bangkok?

Ei, lemmikkieläimet eivät ole sallittuja hotellissa Homm Sukhumvit34 Bangkok.

Tarjoaako hotelli Homm Sukhumvit34 Bangkok aamiaisen?

Kyllä, hotellissa Homm Sukhumvit34 Bangkok majoittuvat vieraat voivat nauttia aamiaisen oleskelunsa aikana. Aamiaisvaihtoehdot sisältävät seuraavat: Amerikkalainen, Aasialainen.

Kuinka paljon yöpyminen hotellissa Homm Sukhumvit34 Bangkok maksaa?

Huoneisen hinnat hotellissa Homm Sukhumvit34 Bangkok voivat muuttua päivämäärien, hotellin käytäntöjen ja muiden tekijöiden mukaan. Voit tarkistaa tämänhetkiset hinnat syöttämällä matkustuspäivämääräsi.

Miten pääsen lähimmältä lentokentältä hotellille Homm Sukhumvit34 Bangkok?

Lähin lentokenttä on Don Muangin kansainvälinen lentoasema, jolle on noin 35 minuuttia hotellista autolla (27,9km).

Millaiset ovat hotellin Homm Sukhumvit34 Bangkok peruutuskäytännöt?

Hotellin Homm Sukhumvit34 Bangkok peruutuskäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja varausehtojen mukaan.

Tietoa tästä majoitusliikkeestä

Lähin lentokenttäDon Muangin kansainvälinen lentoasema
Etäisyys lentoasemalle29.14KM
Lähin rautatieasemaKhlong Tan
Etäisyys rautatieasemalle4.06KM
Lähin metroasemaThong Lo
Etäisyys metroasemalle1.01KM
Keskimääräinen hinta alkaenEUR168
Hotellien tähtiluokitus4