Lennot Kairon kansainvälinen lentoasema Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema
Tutustu edullisimpiin suoriin lentoihin reitillä Kairo–Jedda seuraavan kolmen kuukauden aikana. Trip.comin viimeisen 7 päivän tietojen perusteella yksisuuntaisten suorien lentojen hinnat ovat alkaen 71 EUR ja meno-paluulippujen hinnat ovat alkaen 131 EUR.
- Edullisin
- Meno-paluu matka
- Suora yhteys
- Suositeltu
- Seuraavat 7 päivää
- Nopein
- Edullisin
CAI 09.352h 15mSuora yhteysJED 12.50Kairo - Jedda | Ma 21.12. | flyadeal71 EUR 168 EUR57% off57% off168 EUR 71 EUR - Edullisin
CAI 00.502h 5mSuora yhteysJED 03.55Kairo - Jedda | Ma 9.11. | Nesma Airlines71 EUR 168 EUR57% off57% off168 EUR 71 EUR
CAI 21.202h 20mSuora yhteysJED 00.40Kairo - Jedda | Ti 22.12. | flyadeal75 EUR 125 EUR40% off40% off125 EUR 75 EUR
CAI 11.402h 15mSuora yhteysJED 14.55Kairo - Jedda | Ti 22.12. | Flynas84 EUR33% off125 EUR 84 EUR
CAI 22.402h 5mSuora yhteysJED 01.45Kairo - Jedda | Ke 16.12. | Air Cairo86 EUR31% off125 EUR 86 EUR
CAI 06.052h 5mSuora yhteysJED 09.10Kairo - Jedda | Su 22.11. | Air Cairo86 EUR31% off125 EUR 86 EUR
CAI 14.002h 5mSuora yhteysJED 17.05Kairo - Jedda | To 10.12. | Air Cairo87 EUR71% off299 EUR 87 EUR
CAI 23.452h 20mSuora yhteysJED 03.05Kairo - Jedda | Ke 16.12. | flyadeal88 EUR48% off168 EUR 88 EUR
CAI 21.202h 10mSuora yhteysJED 00.30Kairo - Jedda | Su 20.12. | Flynas89 EUR28% off125 EUR 89 EUR
CAI 13.0017h 25m1 stopJED 14.00Kairo - Jedda | Ma 26.10. | Normal AirlineEtsi lisää lentojaEtsi lisää lentoja
- Edullisin välilaskuton
CAI 21.202h 20mSuora yhteysJED 00.40Kairo - Jedda | Ma 21.12. | flyadeal
JED 09.202h 25mSuora yhteysCAI 10.45Jedda - Kairo | Su 27.12. | flyadeal131 EUR 187 EUR30% off30% off187 EUR 131 EUR
CAI 09.352h 15mSuora yhteysJED 12.50Kairo - Jedda | La 19.12. | flyadeal
JED 07.152h 20mSuora yhteysCAI 08.35Jedda - Kairo | La 26.12. | flyadeal133 EUR 187 EUR28% off28% off187 EUR 133 EUR
CAI 09.352h 15mSuora yhteysJED 12.50Kairo - Jedda | La 12.12. | flyadeal
JED 21.202h 25mSuora yhteysCAI 22.45Jedda - Kairo | La 19.12. | flyadeal133 EUR 187 EUR28% off28% off187 EUR 133 EUR
CAI 23.452h 20mSuora yhteysJED 03.05Kairo - Jedda | Ti 15.12. | flyadeal
JED 21.202h 25mSuora yhteysCAI 22.45Jedda - Kairo | Ti 22.12. | flyadeal133 EUR28% off187 EUR 133 EUR
CAI 23.502h 15mSuora yhteysJED 03.05Kairo - Jedda | Su 13.12. | Flynas
JED 07.152h 20mSuora yhteysCAI 08.35Jedda - Kairo | Pe 18.12. | flyadeal134 EUR28% off187 EUR 134 EUR
CAI 23.452h 20mSuora yhteysJED 03.05Kairo - Jedda | Su 20.12. | flyadeal
JED 09.202h 25mSuora yhteysCAI 10.45Jedda - Kairo | Ke 23.12. | flyadeal136 EUR27% off187 EUR 136 EUR
CAI 21.202h 20mSuora yhteysJED 00.40Kairo - Jedda | Ma 23.11. | flyadeal
JED 09.202h 25mSuora yhteysCAI 10.45Jedda - Kairo | Ma 30.11. | flyadeal136 EUR27% off187 EUR 136 EUR
CAI 20.052h 15mSuora yhteysJED 23.20Kairo - Jedda | To 17.12. | Flynas
JED 21.402h 20mSuora yhteysCAI 23.00Jedda - Kairo | Su 20.12. | Flynas137 EUR27% off187 EUR 137 EUR
CAI 11.452h 15mSuora yhteysJED 15.00Kairo - Jedda | Ti 22.12. | flyadeal
JED 21.402h 20mSuora yhteysCAI 23.00Jedda - Kairo | Su 27.12. | Flynas138 EUR26% off187 EUR 138 EUR
CAI 13.0017h 25m1 stopJED 14.00Kairo - Jedda | Ma 26.10. | Normal Airline
JED 15.006hSuora yhteysCAI 16.00Jedda - Kairo | Ke 28.10. | Normal AirlineEtsi lisää lentojaEtsi lisää lentoja
- Edullisin välilaskuton
CAI 09.352h 15mSuora yhteysJED 12.50Kairo - Jedda | Ma 21.12. | flyadeal71 EUR 168 EUR57% off57% off168 EUR 71 EUR
CAI 00.502h 5mSuora yhteysJED 03.55Kairo - Jedda | Ma 9.11. | Nesma Airlines71 EUR 168 EUR57% off57% off168 EUR 71 EUR
CAI 21.202h 20mSuora yhteysJED 00.40Kairo - Jedda | Ti 22.12. | flyadeal75 EUR 125 EUR40% off40% off125 EUR 75 EUR
CAI 11.402h 15mSuora yhteysJED 14.55Kairo - Jedda | Ti 22.12. | Flynas84 EUR33% off125 EUR 84 EUR
CAI 22.402h 5mSuora yhteysJED 01.45Kairo - Jedda | Ke 16.12. | Air Cairo86 EUR31% off125 EUR 86 EUR
CAI 06.052h 5mSuora yhteysJED 09.10Kairo - Jedda | Su 22.11. | Air Cairo86 EUR31% off125 EUR 86 EUR
CAI 14.002h 5mSuora yhteysJED 17.05Kairo - Jedda | To 10.12. | Air Cairo87 EUR71% off299 EUR 87 EUR
CAI 23.452h 20mSuora yhteysJED 03.05Kairo - Jedda | Ke 16.12. | flyadeal88 EUR48% off168 EUR 88 EUR
CAI 21.202h 10mSuora yhteysJED 00.30Kairo - Jedda | Su 20.12. | Flynas89 EUR28% off125 EUR 89 EUR
CAI 13.0017h 25m1 stopJED 14.00Kairo - Jedda | Ma 26.10. | Normal AirlineEtsi lisää lentojaEtsi lisää lentoja
- Edullisin välilaskuton
CAI 09.352h 15mSuora yhteysJED 12.50Kairo - Jedda | Ma 21.12. | flyadeal71 EUR 630 EUR89% off89% off630 EUR 71 EUR
CAI 00.502h 5mSuora yhteysJED 03.55Kairo - Jedda | Ma 9.11. | Nesma Airlines71 EUR 630 EUR89% off89% off630 EUR 71 EUR
CAI 23.452h 20mSuora yhteysJED 03.05Kairo - Jedda | Ke 16.12. | flyadeal88 EUR 630 EUR86% off86% off630 EUR 88 EUR
CAI 21.202h 20mSuora yhteysJED 00.40Kairo - Jedda | La 5.12. | flyadeal96 EUR85% off630 EUR 96 EUR
CAI 21.202h 20mSuora yhteysJED 00.40Kairo - Jedda | Ti 22.12. | flyadeal97 EUR85% off630 EUR 97 EUR
CAI 11.452h 15mSuora yhteysJED 15.00Kairo - Jedda | Pe 4.12. | flyadeal99 EUR84% off630 EUR 99 EUR
CAI 09.352h 15mSuora yhteysJED 12.50Kairo - Jedda | La 19.12. | flyadeal100 EUR84% off630 EUR 100 EUR
CAI 23.502h 15mSuora yhteysJED 03.05Kairo - Jedda | La 26.12. | Flynas101 EUR84% off630 EUR 101 EUR
CAI 23.452h 20mSuora yhteysJED 03.05Kairo - Jedda | Ke 30.12. | flyadeal103 EUR84% off630 EUR 103 EUR
CAI 13.0017h 25m1 stopJED 14.00Kairo - Jedda | Ma 26.10. | Normal AirlineEtsi lisää lentojaEtsi lisää lentoja
- Edullisin välilaskuton
CAI 12.452h 15mSuora yhteysJED 15.00Kairo - Jedda | To 29.10. | Nile Air102 EUR 542 EUR81% off81% off542 EUR 102 EUR
CAI 19.252h 10mSuora yhteysJED 22.35Kairo - Jedda | Pe 30.10. | Air Arabia Egypt110 EUR 542 EUR80% off80% off542 EUR 110 EUR
CAI 15.002h 5mSuora yhteysJED 17.05Kairo - Jedda | Ti 27.10. | Air Cairo130 EUR 542 EUR76% off76% off542 EUR 130 EUR
CAI 04.052h 10mSuora yhteysJED 07.15Kairo - Jedda | La 31.10. | Air Arabia Egypt140 EUR74% off542 EUR 140 EUR
CAI 22.402h 5mSuora yhteysJED 01.45Kairo - Jedda | La 31.10. | Air Cairo146 EUR73% off542 EUR 146 EUR
CAI 14.202h 10mSuora yhteysJED 17.30Kairo - Jedda | Pe 30.10. | EgyptAir154 EUR72% off542 EUR 154 EUR
CAI 20.052h 15mSuora yhteysJED 23.20Kairo - Jedda | La 31.10. | Flynas165 EUR70% off542 EUR 165 EUR
CAI 06.102h 10mSuora yhteysJED 09.20Kairo - Jedda | Pe 30.10. | Saudia215 EUR60% off542 EUR 215 EUR
CAI 23.302h 10mSuora yhteysJED 01.40Kairo - Jedda | Ti 27.10. | Saudia227 EUR57% off542 EUR 227 EUR
CAI 13.0017h 25m1 stopJED 14.00Kairo - Jedda | Ma 26.10. | Normal AirlineEtsi lisää lentojaEtsi lisää lentoja
CAI 00.502h 5mSuora yhteysJED 03.55Kairo - Jedda | Ma 9.11. | Nesma Airlines71 EUR 168 EUR57% off57% off168 EUR 71 EUR
CAI 22.402h 5mSuora yhteysJED 01.45Kairo - Jedda | Ke 16.12. | Air Cairo86 EUR 125 EUR31% off31% off125 EUR 86 EUR
CAI 06.052h 5mSuora yhteysJED 09.10Kairo - Jedda | Su 22.11. | Air Cairo86 EUR 125 EUR31% off31% off125 EUR 86 EUR
CAI 14.002h 5mSuora yhteysJED 17.05Kairo - Jedda | To 10.12. | Air Cairo87 EUR71% off299 EUR 87 EUR
CAI 22.402h 5mSuora yhteysJED 01.45Kairo - Jedda | La 19.12. | Air Cairo90 EUR28% off125 EUR 90 EUR
CAI 22.402h 5mSuora yhteysJED 01.45Kairo - Jedda | Ma 14.12. | Air Cairo91 EUR27% off125 EUR 91 EUR
CAI 14.002h 5mSuora yhteysJED 17.05Kairo - Jedda | Ke 9.12. | Air Cairo95 EUR68% off299 EUR 95 EUR
CAI 14.002h 5mSuora yhteysJED 17.05Kairo - Jedda | Ke 11.11. | Air Cairo109 EUR64% off299 EUR 109 EUR
CAI 01.052h 5mSuora yhteysJED 04.10Kairo - Jedda | Su 13.12. | Nesma Airlines123 EUR59% off299 EUR 123 EUR
CAI 13.0017h 25m1 stopJED 14.00Kairo - Jedda | Ma 26.10. | Normal AirlineEtsi lisää lentojaEtsi lisää lentoja
Näytettävät lentojen hinnat kohteesta Kairo kohteeseen Jedda perustuvat lentoyhtiöiden keskimääräisiin hintoihin seuraavien kolmen kuukauden ajalta Trip.comin uusimman tietokannan mukaisesti.
Trip.comin hinta-analyysit lennoista välillä Kairon kansainvälinen lentoasema–Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema
Mikä on edullisin kuukausi lentää kohteesta Kairon kansainvälinen lentoasema kohteeseen Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema?
Jos etsit edullista keskimääräistä hintaa yhdensuuntaisille lennoille kohteesta Kairon kansainvälinen lentoasema kohteeseen Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema, Trip.comin viimeisten 12 kuukauden tietojen perusteella paras kuukausi varata on heinäkuuta, jolloin keskimääräinen hinta on 51 EUR. Yritä välttää kuukautta helmikuuta, jolloin keskimääräinen hinta on korkein, jopa 83 EUR.
Mikä on edullisin kuukausi meno-paluulennoille kohteesta Kairon kansainvälinen lentoasema kohteeseen Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema?
Trip.comin viimeisten 12 kuukauden tietojen perusteella alhaisin keskimääräinen hinta lennoille kohteesta Kairon kansainvälinen lentoasema kohteeseen Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema löytyy tyypillisesti kuukaudelta heinäkuuta, jolloin keskimääräinen hinta on 163 EUR. Vastaavasti keskimääräinen hinta on korkein kuukaudelta helmikuuta, jolloin se on 282 EUR.
Mikä on edullisin viikonpäivä lentää kohteesta Kairon kansainvälinen lentoasema kohteeseen Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema?
Trip.comin viimeisten 12 kuukauden tietojen perusteella edullisin päivä lentää kohteesta Kairon kansainvälinen lentoasema kohteeseen Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema on Keskiviikko, jolloin keskimääräinen hinta on alhaisempi kuin muina päivinä. Vältä päivää Lauantai, sillä hinnat ovat silloin yleensä korkeimmat.
Valitut lentoyhtiöt kohteesta Kairon kansainvälinen lentoasema kohteesen Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema
Katso, mitkä lentoyhtiöt lentävät reitillä Kairo–Jedda. Löydä matkatarpeitasi parhaiten vastaava lentoyhtiö vertailemalla hintoja ja hemmottele itseäsi nautinnollisella matkalla.










Löydä lisää lentoja ja lentoyhtiöitä
Lentoaikataulu Kairon kansainvälinen lentoasema - Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema
Tarkista aikataulu lennoille reitillä Kairo–Jedda ja löydä lento, joka vastaa parhaiten matkasuunnitelmiasi.
-
SM471
Kairon kansainvälinen lentoasema
01.25
CAI
04.30
JED
- M T - - - -Search -
SM479
Kairon kansainvälinen lentoasema
22.40
CAI
01.45
JED
S M T W T - SSearch -
XY584
Kairon kansainvälinen lentoasema
09.15
CAI
11.40
JED
S M - W T F -Search -
XY570
Kairon kansainvälinen lentoasema
17.40
CAI
20.50
JED
S M T W T F SSearch -
XY590
Kairon kansainvälinen lentoasema
21.20
CAI
00.30
JED
S M T W T F SSearch -
F3754
Kairon kansainvälinen lentoasema
13.10
CAI
15.25
JED
S M T W T F SSearch -
XY578
Kairon kansainvälinen lentoasema
12.25
CAI
14.35
JED
S M T W T F SSearch -
XY568
Kairon kansainvälinen lentoasema
00.55
CAI
03.05
JED
S M T W T F SSearch -
XY572
Kairon kansainvälinen lentoasema
21.15
CAI
23.25
JED
S M T W T F SSearch -
F3756
Kairon kansainvälinen lentoasema
11.45
CAI
14.00
JED
S M T W T F SSearch
Kairon kansainvälinen lentoasema–Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema -lentotiedot
| Flight distance | 1 218,27 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 71 EUR |
| Halvin edestakaisen lipun hinta | 131 EUR |
Usein kysytyt kysymykset lennoille Kairon kansainvälinen lentoasema–Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema
Kuinka kauan lento Kairon kansainvälinen lentoasema–Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema kestää?
Lento Kairon kansainvälinen lentoasema:stä Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema:een kestää keskimäärin noin 1 t 56 minuuttia. Todellinen lentoaika voi vaihdella reitin, sään ja lentoliikenteen mukaan.How many daily flights are there from Kairon kansainvälinen lentoasema (CAI) to Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema (JED)?
There are around 36 daily flights from Kairon kansainvälinen lentoasema (CAI) to Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema (JED).Millainen on lentoaikataulu välillä Kairon kansainvälinen lentoasema–Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema?
Aikaisin lento välillä Kairon kansainvälinen lentoasema–Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema lähtee klo 00:00 ja viimeinen klo 23:59; lentoja on noin 53 päivässä. Lentoa jat voivat muuttua, joten tarkista viimeisimmät lähtö- ja saapumisajat ennen matkaa.Milloin lentoliput kohteesta Kairon kansainvälinen lentoasema (CAI) kohteeseen Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema (JED) ovat kalleimpia?
The route from Kairon kansainvälinen lentoasema (CAI) to Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema (JED) is quite popular. Without considering departure times or holidays, tickets cost around 174 EUR in lokakuuta, the most expensive month to book this route.What is the transportation method from the main airport to downtown in Jedda?
- Etäisyys lentokentältä Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema keskustaan on noin 15 km, taksilla noin 30 minuuttia.
Which airline operates the most direct flights from Kairon kansainvälinen lentoasema (CAI) to Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema (JED)?
flyadeal is a very popular airline operating an average of 7491 flights per month.Mitkä ovat halvimmat lennot reitiltä Kairon kansainvälinen lentoasema kohteeseen Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema?
Yhdensuuntaiset lennot reitiltä Kairon kansainvälinen lentoasema kohteeseen Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema alkavat tällä hetkellä hintaan 75 EUR, ja meno-paluulippujen hinnat alkavat hintaan 131 EUR. Tämänhetkinen alin hinta on flyadeal-lento, joka lähtee Ti 22.12.; hinnat voivat vaihdella saatavuuden mukaan.Mitkä lentoyhtiöt tarjoavat suoria lentoja reitillä Kairon kansainvälinen lentoasema–Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema?
Kyllä. Saudia, EgyptAir, Flynas, Air Cairo ja flyadeal lentävät suoria lentoja reitillä Kairon kansainvälinen lentoasema–Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema. Keskimääräinen lentoaika on noin 1 t 49 minuuttia ja viikoittaisia lentoja on noin 232. Todellinen lentotiheys voi vaihdella sesongin mukaan.Mikä on keskimääräinen hinta lennolle paikasta Kairon kansainvälinen lentoasema kohteeseen Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema?
Trip.com-lentotietojen perusteella seuraavien 30 päivän aikana lähteville lennoille, joissa on enintään yksi välilasku, keskimääräinen yhdensuuntaisen lennon hinta reitiltä Kairon kansainvälinen lentoasema kohteeseen Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema on 157 EUR. Hinnat voivat vaihdella lähtöpäivän, lentoyhtiön ja saatavuuden mukaan.Mitkä halpalentoyhtiöt lentävät reitillä Kairon kansainvälinen lentoasema–Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema?
Air Cairo, Flynas ja flyadeal ovat suosituimmat halpalentoyhtiöt, jotka lentävät reitillä Kairon kansainvälinen lentoasema–Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema, ja menolippujen hinnat alkavat 75 EUR. Vertaa lopulliset hinnat huolellisesti, sillä matkatavaroista, istumapaikan valinnasta ja maksusta voidaan periä lisämaksuja.Kuinka monta viikoittaista lentoa on reitillä Kairon kansainvälinen lentoasema–Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema?
Reitillä Kairon kansainvälinen lentoasema–Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema on noin 235 viikoittaista lentoa, pääasiassa yhtiöillä Saudia, EgyptAir ja Flynas. Todellinen määrä voi vaihdella pyhäpäivinä ja kausittaisissa aikataulumuutoksissa.Miten varaa lentoja kohteesta Kairon kansainvälinen lentoasema kohteeseen Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema Trip.comissa?
Syötä Kairon kansainvälinen lentoasema ja Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema, valitse lähtöpäivä ja matkustajien määrä ja vertaile sitten lentoja hinnan, lentoajan ja matkatavaramäärän mukaan. Kun olet valinnut hinnan, tarkista muutos- ja palautussäännöt, täytä matkustajatiedot ja maksa saadaksesi varausvahvistuksen.
Suositut kohteet
- Lennot Kairon kansainvälinen lentoasema Helsinki-Vantaan lentoasema
- Lennot Kairon kansainvälinen lentoasema Hurghadan kansainvälinen lentoasema
- Lennot Kairon kansainvälinen lentoasema Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema
- Lennot Kairon kansainvälinen lentoasema Aswan International Airport
- Lennot Kairon kansainvälinen lentoasema Kuala Lumpurin kansainvälinen lentoasema
- Lennot Kairon kansainvälinen lentoasema Hurghada
- Lennot Kairon kansainvälinen lentoasema Helsinki
- Lennot Kairon kansainvälinen lentoasema Luxor
- Lennot Kairon kansainvälinen lentoasema Kuala Lumpur
- Lennot Kairon kansainvälinen lentoasema Assuan
- Lennot Mohammed V:n kansainvälinen lentoasema Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema
- Lennot Kairon kansainvälinen lentoasema Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema
- Lennot Casablanca Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema
- Lennot Helsinki Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema
- Lennot Kairo Kuningas Abdilazizin kansainvälinen lentoasema